Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Po lewej stronie bede tylko opisywal jak stoje/stoi stevem/steve.Jezeli ktos chce stepa w gore z atakiem w polu to najlepsze jest oczywiscie b+1,QCF+1 tez mozna uzyc w polu ale nie za czesto lepiej zostawic na gre przy scianie ten cios.Najprostsza rzecza jest obok b+1 przeczekanie i startowanie z d/f+2.D/f+1 nie oplaca sie na sciaganie w gore samo lub z kombinacjami bo d/f+2 i b+1 starczaja w zupelnosci.Z pozycji 1,d+1 ale to dla skillowcow drugi cios zaje biscie sciaga.Dla stepa w dol to d/f+2 jest krolem i f+2 ktore jest sriedniakowym sriedniakiem na gorny step tak w przypadku dolngo stepa jest dobrym sriedniakiem(samo f+2 czasem trackuje).Warto uzyc jak ma sie dobrze ulozona gre po f+2.No i jak napisales f,fn2.Przy scianie na obydwa bo namierza thebest jest QCF+1, b+1 ponownie oraz mistrzowskie oko przy uzywaniu d/f+2,2 zeby drugie KONIECZNIE trafilo na blok.Pozdro i cwiczcie

Odnośnik do komentarza

Elo :) W DR dopiero zacząłem i mam małe pytanie. Jak Stevem kończyć JG F+3,1 ? Z czego wyczytałem robi się to po B+1 np. f+2,1~B, F+3,1, ale mi jakoś to nie włazi :D

Drugie pytanko http://pl.youtube.com/watch?v=iTy_rp6EQkI 0:53 jak wykonuje się tego JG ?

 

Sorry za możliwe banalne pytanie, ale w DR Steve dla mnie jest zupełnie inny i jakoś nie moge go opanować ;)

 

EDIT: Jaki w DR Steve ma najlepszy punisher ? I czy f+3,1 zbiera rollujących ? :P

Edytowane przez Masta_Lover
Odnośnik do komentarza

Masta Lover, po d/f+2 stosuj takiego dżagielka:

CH d/f+2~f+3,1, b+1~B~f+3~d/b~WS1~f+2,1~B~f+3~d/b~WS+1,2

 

Siedem dych po depe dwa, sweet :D

 

Co do punisherów to najlepiej chyba używać 1,1,2 (od straty -8 do -13), d/f+1+2 (i14) a od -19 u/f+2. Może pomiędzy dwa te ostatnie ciosy da się wcisnąć coś dobrego (np. od -16), ale teraz nie pamiętam.

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
Po lewej stronie bede tylko opisywal jak stoje/stoi stevem/steve.Jezeli ktos chce stepa w gore z atakiem w polu to najlepsze jest oczywiscie b+1,QCF+1 tez mozna uzyc w polu ale nie za czesto lepiej zostawic na gre przy scianie ten cios.Najprostsza rzecza jest obok b+1 przeczekanie i startowanie z d/f+2.D/f+1 nie oplaca sie na sciaganie w gore samo lub z kombinacjami bo d/f+2 i b+1 starczaja w zupelnosci.Z pozycji 1,d+1 ale to dla skillowcow drugi cios zaje biscie sciaga.Dla stepa w dol to d/f+2 jest krolem i f+2 ktore jest sriedniakowym sriedniakiem na gorny step tak w przypadku dolngo stepa jest dobrym sriedniakiem(samo f+2 czasem trackuje).Warto uzyc jak ma sie dobrze ulozona gre po f+2.No i jak napisales f,fn2.Przy scianie na obydwa bo namierza thebest jest QCF+1, b+1 ponownie oraz mistrzowskie oko przy uzywaniu d/f+2,2 zeby drugie KONIECZNIE trafilo na blok.Pozdro i cwiczcie

jak graliśmy, dawno temu online to widziałem, ze robiłeś płynnego dash-a stevkiem. jestem ciekaw jak go sie robi. może obdarujesz mnie w ta wiedzę? dodam,ze gram nim tylko sporadycznie bawiąc sie juglami

Odnośnik do komentarza

Sa 3 sposoby na zrobienie dasha.Pierwszy: po zrobieniu f+3 musisz wcisnac 4ke i trzymajac przjezdzajac szybko palcem przez 1~2 tak zeby nie wyprowadzic ciosu i niepuszczajac 4ki zrobic dwa razy fn,d,d/f i powtarzajac czynnosc masz dasha.Sposob nr dwa to trzymac 3ke po zrobieniu f+3 i zrobic f,f,fjakbys robil sidekicka i puszczac na moment trojke dociskajac i masz dasha,b.trudno na poczatku ale jest do wyuczenia.Trzeci sposob bo zakladam ze tu tez doszedles jest zdecydowanie inny niz dwa poprzednie.Wymaga calej sily woli conajmiej 3lat doswiadczenia w tekkenie bycia na conajmniej 3 turniejach ponad przecietnego refleksu oraz bezlagowej przejsciowki co by nie wywalic pada przez okno a wiec zaczne opisywac 3ci sposob: (niech czytaja to osoby od lat 40,kto niespelnia tego wymogu prosze czym predzej przejsc do dzialu ''Hyde park'' i poczytac temat ''rodzyny'') po f+3 trzeba szybko wcisnac d/b w momencie kiedy kuca steve zeby scancelowac podjazd i ponownie zrobic f+3 i znowu scancelowac i tak dlugo az Ci sie podoba lub kiedy dojdziesz do przeciwnika :lol: Wyglada to tak f+3,D/B f+3,D/B f+3,D/B ... Ja osobiscie stosuje dwa pierwsze sposoby ale 3ci od czasu do czasu tez stosuje ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Sa 3 sposoby na zrobienie dasha.Pierwszy: po zrobieniu f+3 musisz wcisnac 4ke i trzymajac przjezdzajac szybko palcem przez 1~2 tak zeby nie wyprowadzic ciosu i niepuszczajac 4ki zrobic dwa razy fn,d,d/f i powtarzajac czynnosc masz dasha.Sposob nr dwa to trzymac 3ke po zrobieniu f+3 i zrobic f,f,fjakbys robil sidekicka i puszczac na moment trojke dociskajac i masz dasha,b.trudno na poczatku ale jest do wyuczenia.Trzeci sposob bo zakladam ze tu tez doszedles jest zdecydowanie inny niz dwa poprzednie.Wymaga calej sily woli conajmiej 3lat doswiadczenia w tekkenie bycia na conajmniej 3 turniejach ponad przecietnego refleksu oraz bezlagowej przejsciowki co by nie wywalic pada przez okno a wiec zaczne opisywac 3ci sposob: (niech czytaja to osoby od lat 40,kto niespelnia tego wymogu prosze czym predzej przejsc do dzialu ''Hyde park'' i poczytac temat ''rodzyny'') po f+3 trzeba szybko wcisnac d/b w momencie kiedy kuca steve zeby scancelowac podjazd i ponownie zrobic f+3 i znowu scancelowac i tak dlugo az Ci sie podoba lub kiedy dojdziesz do przeciwnika :lol: Wyglada to tak f+3,D/B f+3,D/B f+3,D/B ... Ja osobiscie stosuje dwa pierwsze sposoby ale 3ci od czasu do czasu tez stosuje ;)

tak jak pisałeś : 2-a 1-wsze sa do opanowania. jak do tej pory to ostatni sprawia mi najwięcej problemu, ale jak ktos chce to potrafi przeciez :D

wielkie dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
http://pl.youtube.com/watch?v=POPRJCDOvDk&...feature=related - Knee grający Steve'em oO Może ktoś nie widział (ja np. dopiero dzisiaj zobaczyłem, nie wiem jak to się stało : P). Na początku myślałem że to pomyłka i miał być Nin (bo to z UT8, na którym byli obaj), ale widać w tym gameplay'u Steva niedociągnięcia (których nie ma w walkach Nina :)), ale jak dla mnie i tak masakra ;]
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Podrzucę wam kilka oczywistych trapów jak tych mniej :::

 

Trapy na BackRola :

d/f 1+2 tylko trzeba trochę dodaszować do przeciwnika ; f 3 n2 ZA(pipi)ISTE ; f 2,1 ; ff n 2 ; i oczywiście f3 1.

 

Trapy Kiedy przeciwnik roluje w twoją stronę :

Wystarczy tak naprawdę df 1,2,1+ kontynuacja jugla

 

Trap kiedy przeciwnik leży i np naciska kwadrat (czyli przewraca się z boku na bok)

f 3 n1 ; no i to za(pipi)iste wg mnie ff n2 :)

 

Trapy na wstającego :

takie tam prostackie d/f 1 ; d 2,1 ; d/f 1,2,1 :)

 

No ogólnie jest tego wóchte wóchte.........A to wszytko i troche więcej jest np po d/b 3,2 :D

Edytowane przez alik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.