Skocz do zawartości

Konsolowa Scena Call of Duty 4 Multiplayer


Darnok

Rekomendowane odpowiedzi

polskie klany nie potrzebuja codziennych konfrontacji midzy soba.

 

ale niektorzy gracze(np. ja) potrzebuja

No to jesteś jednym z nielicznych, a z kilku osób nie da się zrobić sceny. Inicjatywa fajna, ale mam dwa pytania:

- Jak uatrakcyjnisz rozgrywkę, zakładając, że stałych klanów (liczę ogólnie Ps3), którzy coś "chcą" (nie wszystkim się fox udaje :( patrz "warhawk" hiehie) jest 3 w porywach do 4 (MiP :D, NBK, POL, (303 jak jeszcze istnieje), jak któryś zapomniałem to przepraszam).

- jak w ogóle chcesz zachęcić do gry te 3 klany, zakładając, że niektóre klany mogą niechętnie do takich inicjatyw podchodzić (koszulka dla lidera, breloczek? 10 tyś w żywej gotówce?)

 

Prawda jest taka, że dopóki braknie ludu, to nie ma mowy o konsolowym e-sporcie, przynajmniej nie teraz. Identycznie było na komputerach (albo ps2)- kto by 5 lat temu pomyślał, że taka fajna moda z zachodu zagości u nas na dobre? Pomysł fajny, ale nie teraz. Powróć do tego tematu (o ile interesują cię inne gry) po premierze "Battlefielda" , "Killzone 2" ew. COD5 gdy jeszcze kilka tysięcy osób w Polsce czarnulki nabędą (i by przynajmniej 10% miało dostęp do internetu)

 

POSNANIAK:<joke mode on> Nuub żeś :P tagger jeden i larker ;) <joke mode off>

Edytowane przez Darnok
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

polskie klany nie potrzebuja codziennych konfrontacji midzy soba.

 

ale niektorzy gracze(np. ja) potrzebuja

No to jesteś jednym z nielicznych, a z kilku osób nie da się zrobić sceny. Inicjatywa fajna, ale mam dwa pytania:

- Jak uatrakcyjnisz rozgrywkę, zakładając, że stałych klanów (liczę ogólnie Ps3), którzy coś "chcą" (nie wszystkim się fox udaje :( patrz "warhawk" hiehie) jest 3 w porywach do 4 (MiP :D, NBK, POL, (303 jak jeszcze istnieje), jak któryś zapomniałem to przepraszam).

- jak w ogóle chcesz zachęcić do gry te 3 klany, zakładając, że niektóre klany mogą niechętnie do takich inicjatyw podchodzić (koszulka dla lidera, breloczek? 10 tyś w żywej gotówce?)

 

Prawda jest taka, że dopóki braknie ludu, to nie ma mowy o konsolowym e-sporcie, przynajmniej nie teraz. Identycznie było na komputerach (albo ps2)- kto by 5 lat temu pomyślał, że taka fajna moda z zachodu zagości u nas na dobre? Pomysł fajny, ale nie teraz. Powróć do tego tematu (o ile interesują cię inne gry) po premierze "Battlefielda" , "Killzone 2" ew. COD5 gdy jeszcze kilka tysięcy osób w Polsce czarnulki nabędą (i by przynajmniej 10% miało dostęp do internetu)

 

POSNANIAK:<joke mode on> Nuub żeś :P tagger jeden i larker ;) <joke mode off>

oczywiście Darnok buraku swoje 96000 killów zrobiłem wyłącznie bullsayem przyklejając gościom tagi do dupy , oczywiście chowając sie przezornie za murkiem albo w krzakach , no i czasem laarkiem także z ukrycia.;p;p;p

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Posnaniak: No i widzisz, prawda nie boli :) nożem bym cię w resie pojechał :>

Bolek: Jak Ty tu już jesteś, to ja już martwy jestem :>

W sumie temat martwy, nawet autor się już nim nie interesuje...

 

 

Racja racja bo to ja czekam na inicjatywę. Pomyślcie co mnie obchodzi wasz los?? Czy ja jestem działaczem charytatywnym? Jak są zainteresowani jest liga nie ma zainteresowanych nie ma ligi PROSTE. Zdecydujcie sie to może odpisze macie szanse róbcie z tym co chcecie ja mogę tylko pomóc czekam na posty od osób które jeszcze sie nie wypowiadały.

Odnośnik do komentarza
Posnaniak: No i widzisz, prawda nie boli :) nożem bym cię w resie pojechał :>

Bolek: Jak Ty tu już jesteś, to ja już martwy jestem :>

W sumie temat martwy, nawet autor się już nim nie interesuje...

 

 

Racja racja bo to ja czekam na inicjatywę. Pomyślcie co mnie obchodzi wasz los?? Czy ja jestem działaczem charytatywnym? Jak są zainteresowani jest liga nie ma zainteresowanych nie ma ligi PROSTE. Zdecydujcie sie to może odpisze macie szanse róbcie z tym co chcecie ja mogę tylko pomóc czekam na posty od osób które jeszcze sie nie wypowiadały.

Niestety sie troche spozniles z tym postem bo liga sie wlasnie robi. Ludzie z www.call4duty.pl lacza sie z arenywalk.pl i ma z tego powstac pierwszy polski portal taki jak CG/CB/GB

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Niestety sie troche spozniles z tym postem bo liga sie wlasnie robi. Ludzie z www.call4duty.pl lacza sie z arenywalk.pl i ma z tego powstac pierwszy polski portal taki jak CG/CB/GB

 

Minęło sporo czau i co macie?? ;] i bądź tu miły.. Nie macie nic. Te dwa serwisy tak sie połączyły że niech was.. Bo wiecie dużo osób gada że sam zrobi to i to i tamto i będzie świetnie ale na gadaniu się zwykle kończy. Dla tego ja wysunąłem do was inicjatywę wspólnego stworzenia ligi. Nie chcieliście mojej pomocy więc przykro mi teraz już jest za późno miłej zabawy może kiedyś jak będe miał własną konsole wysunę taką propozycje jeszcze raz. MOŻE. Puki co zastanówcie się nad waszym podejściem do tego typu spraw.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

ciekawy temat, szkoda ze pozostal bez odzewu, utwierdza mnei to w przekonaniu o stagnacji panujacej na polskie scenie ps3, jezeli taka wogole istnieje.

 

gwoli informacji taka liga cod4 powstala w czerwcu, w pierwszej edycji wzielo udzial 16 polskich klanow z 200 zawodnikami

 

drugi sezon liczyl 14 klanow

 

aktualnie trwaja przygotowania do rozpoczecia kolejnej tury rozgrywek

 

zainteresowanych odsylam na strone www.ligacod4.tk

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...