Skocz do zawartości

Halo - OSTy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Halo 2 vol 2 najlepsze, zresztą wszystkie trzymają wysoki poziom, ale ten przypadł mi najbardziej do gustu. Ogólnie chóralne wstawki przeplatające się z energicznym gitarowo/elektronicznym graniem wspaniale pasują do tego co się dzieje na ekranie. Pomyłką są mimo wszystko kawałki jakichś badziewnych rockowych bandów z USA na Halo 2 vol 1. No ale naszczęście nie ma tego w grze, czysto marketingowy zabieg.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ile soundtrack do Halo 2 średnio przypadł mi do gustu (głównie za sprawą utworów mało znanych kapel "pseudorockowych"; wyjątek - Breaking Benjamin)

Jak dla ciebie Incubus i Hoobastank są mało znane to widzę jak się "znasz" na muzyce, lepiej by było jakbyś nie wypowiadał się na ich temat.

Pomyłką są mimo wszystko kawałki jakichś badziewnych rockowych bandów z USA na Halo 2 vol 1. No ale naszczęście nie ma tego w grze, czysto marketingowy zabieg.

To samo tyczy się tego pana tutaj, zapomniałeś kolego dodać że to twoje zdanie które wg mnie i pewnie wielu innych jest bardzo mylne i krzywdzące wręcz. Dla mnie Follow i 4th Movement of the Odyssey Incubusa które pojawiają się w grze (tak a pro po tego co pisałeś że ich nie ma) są jednymi z najlepszych obok peril, blow me away (który to został wybrany na główny motyw przewodni większości filmików z mlg) oraz Mjolnir Mix (z tym co Salvatori napisał i dograł na gitarze po prostu kopie przysłowiową d u p ę). Ogólnie każdy soundtrack przedstawia się wyśmienicie pozornie OST z Halo 1 jest najmniej z różnicowany pod względem dźwięków i wykonania ale ma to coś magicznego w sobie co przywołuje (przynajmniej moje) wspomnienia. Halo 2 vol 2 to świetny remix znanych i lubianych kawałków które nie dają sie nie pokochać (Epilogue, Finale i Unforgotten <3). Niestety nie słuchałem całego OST z Halo 3 więc nie będę się wypowiadał aczkolwiek czuję w kościach że będzie równie dobry jak pozostałe. Cała seria OST'ów z Halo to masterpiece które są obowiązkową pozycją dla każdego fana (i nie tylko) serii. 10/10 (za wszystkie)

ps. Podzielam zdanie Leona PL marze o tym żeby usłyszeć szlagiery tej serii w filharmonii mógłbym za nawet słono zapłacić!

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...