Skocz do zawartości

Battlefield 2


cj z gta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ściągnołem z EA ale dopiero jak zainstalowałem wersje 1.2 potem 1.3 a na samym końcu udało mi się zainstalować 1.4. Ale jak włączyłem grę to na samym początku mi się zacieło na pierwszym serwerze. Nie grała muzyka i myszka nie chciała działać . A jak nacisnąłem alt ctrl i delete to nie mogłem wyłączyć dopiero po zrestartowaniu komputera mogłem go używać . Jest jeszcze jedna dziwna rzecz ,jak zainstalowałem jeszcze raz gre i były tylko zapisane moje profile to też mi się nie chciał mi żaden serwer działać. Dopiero jak nowy profil zrobiłem to mi też przez jakiś czas działało a potem się zawieszało. Mam też antywirusa (Kaspersky Internet Security ).Zawsze przed włączeniem gry ciągłe mi wyskakuje jakiś błąd i jak naciskam skip to ciągle mi się pojawia ;) .

Odnośnik do komentarza

Odinstaluj grę.

 

Zainstaluj ponownie grę.

Zainstaluj patcha 1.41 [536MB]

Zainstaluj PBsetup [musisz ściągnąć PBsetup ]

Odpal PBsetup, dodaj bf'a, zaktualizuj PB

Zainstaluj PBsvc [musisz ściągnąć PBsvc ]

Odpal i naduś install. Zrobi testa. Test musi się zakończyć "without errors" :P

W między czasie pewnie z 2 razy musisz kompa zrestartować - ZRÓB TO jeśli gra o to prosi.

W Kasperskim w anti-hacker udostępnij wszystkie połączenia takim procesom jak : bf2.exe , PnkBstrA.exe PnkBstrB.exe

 

Teraz wszystko musi działać tiptop. Ściągnij sobie jeszcze Project Reality 0.7 [bo zwykły BF powoli się nudny robi ;P ]

 

Jak co to wal na moje gg

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Na gołej Viście gra potrafiła zjeść do 1,7 GB ramu ale za to nie przycinała się. Teraz mam świeżutką SP1 i jest zonk :( Niby wszystko cacy. Gra używa nie więcej niż 1,3GB ale za to się tnie czasami jak cholera. Normalnie odechciewa się grać. Wygląda na to że system zdecydowanie za mamo przyciela pamięci dla gry.

I tu pytanie do was. Macie tak samo czy tylko ja mam takiego peszka?

 

 

Następnym razem sprawdź w wyszukiwarce czy już nie ma topicu nt. danej gry ;) /Stona

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
Pytam więc czy gra śmiga na Viscie. Chcę sobie kupić, ale nie wiem czy będzie działać więc proszę o odpowiedź.

A niby dlaczego miałoby nie działać ? Pewnie że działa ale wymaga więcej pamięci na karcie albo w systemie. Ot taki mały szczególik. Po zainstalowaniu karty z 512MB na pokładzie gra już się tak nie dogrywa. Wcześniej miałem R1950 256MB...

Edytowane przez Dawido
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Problem zaczął się od sterowników 9.2 i nowszych aż do teraz czyli 9.7. Z 9.1 i starszymi działało. A teraz tylko to widze:

 

new1b.png

 

Moja karta to r4850 512MB , miałem viste a teraz mam 7. Na obu systemach mam marcowe bibloteki DirectX 9.0c zainstalowane.

 

Kilka miesięcy temu wysłałem nawet raport to AMD/ATI z dokładnym opisem problemu i "nico". Próbowałem wszystkiego: uruchom z kompatybilnością XP , jako administrator i tak dalej. Acha BF2 zaktualizowany do 1.41 oczywiscie. UPDATE: Na 1.50-beta3 także się wywala :(

 

Ma może ktoś pomysł aby zmusić BF2 do działania na nowych sterach?

 

UPDATE2: Jak użyje domyślnych Microsoftowych sterowników z Windows 7 to BF2 działa! Ale bezsens! Stery od producenta układu graficznego nie działają a jakieś od "billa" tak. :o

Edytowane przez Dawido
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...