Skocz do zawartości

GT5 Prologue Drift


Adamus7856

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam dlaczego w kąciku wyścigowym nie ma nic o GT5P, wszystko prawie o nieco przestarzałym GT4, postanowiłem założyć temat dla Drifterów którzy lataja bokiem w GT5P

Jak na razie bynajmniej tak mi sie wydaje jestem najlepszym drifterem z polski oto i wyniki:

 

Jestem pierwszy na świecie w BMW Serii 1 Race Car (ten taki biały który dostaje się za ukończenie klasy B) i 7 NA ŚWIECIE OGÓŁEM ZE WSZYSTKICH BRYK (oczywiście na trasie w górach bo tam wszyscy driftują)

 

Oto dowód dla niedowiarków:

obraz001nq9.th.jpg

obraz002mu9.th.jpg

Jeśli nadal nie wierzycie to odpalcie Prologua i sprawcie w rankingu (nie wiadomo jak długo będę na 7 miejscu aczkolwiek postaram sie otrzymać jak najdłużej)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sie zastanawiam dlaczego w kąciku wyścigowym nie ma nic o GT5P, wszystko prawie o nieco przestarzałym GT4, postanowiłem założyć temat dla Drifterów którzy lataja bokiem w GT5P

Jak na razie bynajmniej tak mi sie wydaje jestem najlepszym drifterem z polski oto i wyniki:

 

Jestem pierwszy na świecie w BMW Serii 1 Race Car (ten taki biały który dostaje się za ukończenie klasy B) i 7 NA ŚWIECIE OGÓŁEM ZE WSZYSTKICH BRYK (oczywiście na trasie w górach bo tam wszyscy driftują)

 

Oto dowód dla niedowiarków:

obraz001nq9.th.jpg

obraz002mu9.th.jpg

Jeśli nadal nie wierzycie to odpalcie Prologua i sprawcie w rankingu (nie wiadomo jak długo będę na 7 miejscu aczkolwiek postaram sie otrzymać jak najdłużej)

 

witaj

ja wczoraj troche pojezdziłem bokiem Viperem i s2000 tuned oczywiście w górach i powiem że mi sie to cholernie spodobało,narazie jestem 12 na świecie(sprawdz!) ale bede nad tym pracował,chetnie rozkręce z tobą temat driftu z GT5P,

Mój psn id "FrancPL" dodaj mnie Adamus to sie zgadamy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio porawiłem wyniki i byłem nawet przez moment 1 na świecie :-D, tyle że i tak 15 kasuja wszystkie wynii bo teraz każdy jeździ już z zawracaniem na ostatnim zakręcie - w ten sposób można kręcić astronomiczne wyniki - ale od 15 kiedy usuna tego Buga znowu wszyscy będą jeździc na legalu i wtedy okaże sie kto jest naprawdę dobry :-D

Odnośnik do komentarza
Puki co mazda rx-8 na tej trasie jestem 67 ale staram sie:) takiego tematu brakowało! a co zmieniacie w ustawieniach by najlepiej driftowac?

 

ja tam w sumie za dużo nie grzebie,daje na max power,obniżam max mase pojazdu,obniżam zawieszenie do oporu,wybieram opony n1 na tył i przód,chociaż przy wsciekłości z jaką sie prowadzi viper trzeba wprawnej ręki i max skupienia ale da się ujażmić tą bestie,o niebo lepiej prowadzi sie s 2000 tylko silnik 4 cylindrowy v-teca ma inną charakterystyke i trzeba uważać na obroty,przy końcówce obrotów ostro daje wiec można łatwo sie przejechać.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze sa opony - trzeba koniecznie zmienić na N1 - co do samochodu to każdy ma innego faworyta - mi najlepiej driftuje sie Małą Białą BMW Serii 1 - właśnie nią te rekordy biję - aczkolwiek z tego co wiem to największe wyniki czyli rzędu 3500pkt na zakręcie mozna wykręcić tylko Blitz'em - czyli stuningowanym specjalnie na potrzeby driftu Skylinem - ja osobiście go nie preferuje bo cholernie trudno go wyczuć

 

PS: artb 1 macie klan??? - ja osobiście jestem założycielem jednego z ważniejszych klanów w Kraju, w co gracie???

Edytowane przez Adamus7856
Odnośnik do komentarza
Najważniejsze sa opony - trzeba koniecznie zmienić na N1 - co do samochodu to każdy ma innego faworyta - mi najlepiej driftuje sie Małą Białą BMW Serii 1 - właśnie nią te rekordy biję - aczkolwiek z tego co wiem to największe wyniki czyli rzędu 3500pkt na zakręcie mozna wykręcić tylko Blitz'em - czyli stuningowanym specjalnie na potrzeby driftu Skylinem - ja osobiście go nie preferuje bo cholernie trudno go wyczuć

 

PS: artb 1 macie klan??? - ja osobiście jestem założycielem jednego z ważniejszych klanów w Kraju, w co gracie???

 

witaj

Nie mamy klanu,gramy w COD4,Rainbow 2,GT5P no i wszystkie nowe które sie pojawią wkrótce tj,Battlefield,Metal Online,Socom,itd

chetnie sie dołączymy do klanu jak masz miejsce,możesz nas dodać do friends "MrArt-PL" i ziomek mój " gwizd_PL"

W GT5P Moj psn id FrancPL bo musiałem kupić na innym profilu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zauważyliście że po update inaczej nalicza punkty w Drifcie? Na trasie górskiej trzeba obrać inną technikę żeby ugrać więcej. IMO zmiana jest na gorzej. Wcześniej prędkość auta przy poślizgu dawała dużo punktów. Im szybciej w poślizgu tym więcej punktów. Teraz na zakręcie po tunelu jadę na 4 biegu bokiem a tu ledwo mi 1500 pkt. nabija. WTF?

Odnośnik do komentarza
Zauważyliście że po update inaczej nalicza punkty w Drifcie? Na trasie górskiej trzeba obrać inną technikę żeby ugrać więcej. IMO zmiana jest na gorzej. Wcześniej prędkość auta przy poślizgu dawała dużo punktów. Im szybciej w poślizgu tym więcej punktów. Teraz na zakręcie po tunelu jadę na 4 biegu bokiem a tu ledwo mi 1500 pkt. nabija. WTF?

 

Fakt kolego troche to pozmieniali,czy na lepsze? nie sądze!trzeba od poczatku wszystko szlifować,ale damy rade.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...