Jump to content

Sign in to follow this  
przegraj_kowal

Street punk

Recommended Posts

Sluchacie moze street punka?Dla mnie najlepsze punkowe kapele to wlasnie te,grajace street punka.Nie angazuja sie specjalnie w jakies polityczne biadolenie,co bardzo mi odpowiada,bo nie lubie przeginania ani w strone 88(Konkwista,Honor),ani w druga,czyli wolny Tybet,wszyscy rowni i precz z miesem(Wlochaty,Homolitia).Jesli chodzi o polskie kapele to wiadomo,The Analogs,The Gits,Bulbulators,Ramzes&The Hooligans,Junkers,Bilety do kontroli itp.,z zagranicznych absolutnymi faworytami sa panowie z Cock Sparrera,na ktorych koncert byc moze nawet sie wybiore niedlugo

Share this post


Link to post


Nie słucham zagraniczych, a z polskich to takie ekipy bardziej w klimatach skinowskich: mecze,bójki,melanże. Najbardziej lubie zespół Awantura, do tego świetna jest Rezystencja, Contra Boys, All Bandits, Bachor z tych co nie wymieniłeś... . + Street Terror, ale to już bardziej HC.

Edited by Gosku

Share this post


Link to post
Guest tk

street terror kozak.

 

analogsów w sumie lubie posłuchać, ale nie na dłuższą metę bo każda płyta do drugiej podobna. przeszedł bym sie na gig, ale kolega panczur mi kiedyś powiedział, że jak się pojawie w begach to dostane wpier.dol i się boje zdeczka od tego czasu.

Share this post


Link to post

-blask szminki

-oi młodzież

-błękitne hełmy

-podobno

same klasyki analogsów:) odnośnie wpie.rdol na koncertach.... Albo się jest twardym albo miętką pytką robionym:P, z życia wiem że punki to są tylko w gębie mocni(a jak co do czego pierwsi dają nogę...), oi lubi się napiepszać aż za bardzo dlatego wybrałem droge hardcore(wszystko na swym miejscu:), bo ani ze mnie "pytka mocna w gebie" ani jakiś super fighter...) ale jak ktoś do czegos tam należy i się boi przychodzić bo może dostać to za przeproszeniem ale pi.zda jest:P

Edited by xzdunx

Share this post


Link to post

no ja właśnie wolę być takim hardkorem z przed monitora

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.