Skocz do zawartości

Street punk


Rekomendowane odpowiedzi

Sluchacie moze street punka?Dla mnie najlepsze punkowe kapele to wlasnie te,grajace street punka.Nie angazuja sie specjalnie w jakies polityczne biadolenie,co bardzo mi odpowiada,bo nie lubie przeginania ani w strone 88(Konkwista,Honor),ani w druga,czyli wolny Tybet,wszyscy rowni i precz z miesem(Wlochaty,Homolitia).Jesli chodzi o polskie kapele to wiadomo,The Analogs,The Gits,Bulbulators,Ramzes&The Hooligans,Junkers,Bilety do kontroli itp.,z zagranicznych absolutnymi faworytami sa panowie z Cock Sparrera,na ktorych koncert byc moze nawet sie wybiore niedlugo

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie słucham zagraniczych, a z polskich to takie ekipy bardziej w klimatach skinowskich: mecze,bójki,melanże. Najbardziej lubie zespół Awantura, do tego świetna jest Rezystencja, Contra Boys, All Bandits, Bachor z tych co nie wymieniłeś... . + Street Terror, ale to już bardziej HC.

Edytowane przez Gosku
Odnośnik do komentarza

street terror kozak.

 

analogsów w sumie lubie posłuchać, ale nie na dłuższą metę bo każda płyta do drugiej podobna. przeszedł bym sie na gig, ale kolega panczur mi kiedyś powiedział, że jak się pojawie w begach to dostane wpier.dol i się boje zdeczka od tego czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

-blask szminki

-oi młodzież

-błękitne hełmy

-podobno

same klasyki analogsów:) odnośnie wpie.rdol na koncertach.... Albo się jest twardym albo miętką pytką robionym:P, z życia wiem że punki to są tylko w gębie mocni(a jak co do czego pierwsi dają nogę...), oi lubi się napiepszać aż za bardzo dlatego wybrałem droge hardcore(wszystko na swym miejscu:), bo ani ze mnie "pytka mocna w gebie" ani jakiś super fighter...) ale jak ktoś do czegos tam należy i się boi przychodzić bo może dostać to za przeproszeniem ale pi.zda jest:P

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...