Skocz do zawartości

NAJLEPSZY ANTYVIRUS DLA PRZEDSIĘBIORCY - PILNE;-)


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebny mi dobry antyvirus z licencją komercyjną. Im tańszy - tym lespzy i im lepszy tym lepszy (to 2 zasadnicze warunki;-)).

 

Zależy mi na dobrej ochronie (ala avast/kasperky) i małym obciążeniu zasobów sprzętowych (ala avast/nod32) + niska cena (lub ewentualnie darmowa licencja dla przedsiębiorców). Program ma być przenzcaony pod 1 stanowisko (notebook asus 133c + vista home premium); obecnie na trialu nortona jest very kiepsko (program dziurawy i straszniue ramożerny ;)

 

Z góry thx za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Symantec AV (broń boże nie mylić z Norton AV). AV ze stronami klienta i serwera więc odciąża komputery gałęziowe, które zamiast łączenia się z głownym serwerem ciągną wszystko z locala.

 

Wg mnie szara eminencja jeśli chodzi o AV - nie ma akcji aby wykrywał programy jako malicious, mało fałszywych alarmów a do tego nie nabruździ Ci w systemie. Jedyne czego wymaga to odrobiny ram, bo klient po stronie gałęzi potrafi zabrać kilka mb a prZy uruchamianiu robidoscan, który przez circa 30 sekund żre ok 60mb i kilka procent CPU

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Moze nie dla przedsiebiorcy, ale w sumie chodzi o program. :)

 

Szukam jakiegos dobrego programu antywirusowego z Firewallem - najlepiej darmowego. :)

 

Wazne zeby nie zamulal kompa ani polaczenia internetowego bo wiem, ze Panda 2008 strasznie muli polaczenie i sprawia, ze internet bardzo wolno chodzi lub wogole nie dziala. :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Możecie się ze mna nie zgodzić ale moim zdaniem nie ma żadnego naprawdę dobrego darmowego programu antywirusowego!

 

Ja używam na XP - pandy global protection 2009 na pewno nie jest najlepsza ale najgorsza też nie! no i mam ją za darmo...

na win7 mam kaspersky Anti Virus 8.0 for workstation ... jest darmowy dla bety siódemki przez rok niestety nie będzie działał na wersji finalnej :-(

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

sorry ale moim zdaniem nie ma dobrego bezpłatnego AV!!! Avast i Avira pretendują do bycia równie dobrymi co ich komercyjne odpowiedniki, ale to nie zmienia faktu że z wielu powodów nie mają na to szans, Moim zdaniem Avira jest lepsza, w końcu w 2007r sprzedali licencje na swój silnik kilku komercyjnym rozwiązaniom, sami zresztą posiadają wersje komercyjną :)

 

nie wiem jak wy ale ja wolę mieć w miarę dobry AV nawet gdy będę musiał zapłacić, można trafić czasem niezłe okazje np. 129 zł za kaspersky internet security na 2 lata 3 komputery, niedawno w tesco był w tej cenie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...