Skocz do zawartości

Ephel Duath


Rekomendowane odpowiedzi

EphelDuath-ThePaintersPalette.jpg

 

 The Painter's Pallete
http://www.mediafire.com/?mrz99jcwj1g

 

Kapela, którą kiedyś znalazłem biegając po tych yebnietych blogspotach z tzw. muzyką alternatywną - pierwsze przesłuchanie płytki i zbieranie szczęki z podłogi - takich klimatów to nie słyszałem - łamane tempa, lekko poyebany podkład z klawiszy, gitarki ryjące beret i do tego chore sfx'y... cała dyskografia generalnie miecie i przyjemnie szczypie suty.

 

Sama kapela opisywana jest jako Jazz Metal, Avantgarde, Jazz fusion i inne tego typu dość dziwne połaczenia gatunków co IMO genialnie im wychodzi - niektórym pewnie wokal nie podejdzie bo koleś się wydziera zayebiście.

Polecam mimo to ogarnąć kapelke bo zacnie potrafi zrezać główkę.

 

Do tej pory wyszło 5 albumików

Phormula (2000)

Rephormula (2001)

The Painterâs Palette (2003)

Pain Necessary to Know (2005)

Pain Remixes the Known (2007) (remixy poprzednich kawałków)

 

a w przygotowaniu jest nowy album 'Through My Dog's Eyes'.

 

Do ogarnięcia na szybko :

 

Painter's Palette :

 

 

Hole IV (z remixowego albumiku)

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...
Gość _Milan_

moge wrzucic to do rocka, wlaczylem 1 teledysk i to podchodzi pod emo. Nie mamy takiego dzialu w sumie.

 

kwicze jak widze w teledyskach akcje typu " kamera na podlodze, i ziomal krzywi ryj schylony do niej" to takie smieszne ;]

 

 

dobra, nie linkin park, ale baaardzo nudne, taki purt po dillingerze.

I bardzo slaby wokal.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
no dales linka, chciales zachecic nas do sciagniecia, wlaczylem, posluchalem , nie podoba mi sie.

To chyba tak dziala.

Mam sciagnac album na podstawie 2 youtubow, to dlaczego mam tez nie chciec ich scignac na tej samej podstawie :>

zes sie doczepil todaya, a masz

http://www.youtube.com/watch?v=ZnZQSM9Rtdc

 

 

No racja, po prostu wyglądało mi to jak "e posłuchałem chwile i chujowe" (co zresztą nie mijało się aż tak z prawdą ;) ). A todaya sie nie czepiłem,( znam i zdarza sie, że posłucham sobie ;] ) .

 

no dzięki za ocene ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...