Skocz do zawartości

Newbie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, cos dla poczatkujacych. Mimo iz fanem serii jestem, to w jedynke i dwojke gralem praktycznie tylko samemu, w duzej mierze ze wzgledu na zamieszkiwanie malej miejscowosci. Za niedlugo mam zamiar rozpoczac zabawe z trojka, ktora da mi, mam nadzieje obraz multi w Hejlol. Nie bede cisnal bzdur, ale nie kojarze calkowicie MLG itd. Moglby ktos ta cala terminologie jakos opisac?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MLG to skrót od Major League Gaming - amerykańskiej ligi gier i graczy wideo. Koszykówka ma NBA, hokej na lodzie NHL a gracze mają MLG. Podczas gdy w Polsce granie jest wciąż jeszcze małostką w USA ludzie zarabiają na tym pieniądze z których spokojnie są w stanie żyć na godziwym poziomie.

 

To tak w dużym skrócie i uproszczeniu ;)

 

Z MLG pochodzą też zasady i wersje map dla multiplayera w h3, przez większość graczy uważane za "jedyne słuszne".

 

Oficjalna strona MLG: http://www.mlgpro.com/

Podałbym jeszcze link do fileshare'a z trybami MLG, ale nie mogę znaleźć :s

 

 

edit. Molo, zniszczyłeś mnie tym AMBUSHEM xD :*

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza

Korzystając z tego, ze Bieniu gada jak polityk (jak o wszystkim, a wychodzi, ze o niczym:P)

Pewnie Psyko i innych nowych w temacie MLG bardziej interesują zasady a nie historia i definicja samego MLG... a zatem...

To MLG wyroznia sie tym od gier Matchmaking, ze ZAWSZE masz Battle Rifle na starcie, sa pozmieniane niektore respawny startowe i w trakcie meczu, pousuwane sa wszystkie zabawki typu Bubble Shieldy, Regenaratory, wiec grając na MLG nie masz "przyjemności" ich uzywac...

Do tego masz zmieniony Speed i Damage w opcjach na 110% tak ze gra jest szybsza i dynamiczniejsza niz Matchmaking:)

Aha i jeszcze byłbym zapomniał... Pousuwane sa wszystkie skrzynie, beczki i inne wybuchające, zagracające level dodatki, choc bywa tez sa i odwrotne przypadki, np na mapie Pit masz poustawiane parę kontenerów ktore pozwalają na bardziej efektywne poruszanie sie po mapie.

Last but not least w trybach MLG nie uświadczysz broni typu Flamethrower, Missle Pod, Turret ChainGun, Spiker, Needler, Shotgun, Assault Rifle, Plasma Rifle, Gravity Hammer, Energy Sword, Brute Shot. Zapomniałem czegoś? Do tego na większości map bronie sa inaczej poukladane, np na Construct na miejscu SNajperki leżą rakiety, których w defaultowych trybach nie uswiadczysz...

 

 

Edit. Krzysiu dla Ciebie zawsze:*

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
Korzystajac z tego, ze Bieniu gada jak polityk (jak o wszystkim, a wychodzi, ze o niczym:P)

To MLG wyroznia sie tym od gier Matchmaking, ze ZAWSZE masz Battle Rifle na starcie, sa pozmieniane niektore respawny startowe i w trakcie meczu, pousuwane sa wszystkie zabawki typu Bubble Shieldy, Regenaratory, wiec grajac na MLG nie masz "przyjemnosci" ich uzywac...

Do tego masz zmieniony Speed i Damage w opcjach na 110% tak ze gra jest szybsza i dynamiczniejsza niz Matchmaking:)

 

To się nazywa "retoryka"i uczą mnie tego na studiach, wiesz? :P <_<

Anyway, dobrze dopowiedziane :P

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...