Jump to content

Cursed Mountain


Jacobss

Recommended Posts

Notka serwisu gry-online.pl:

Doświadczone, choć mało znane studio deweloperskie, Sproing Interactive, poinformowało ostatnio o nowym survival horrorze â Cursed Mountain - przeznaczonym na konsole Wii, nad którym obecnie pracuje. Według historii przedstawionej w grze, gdzieś wśród himalajskich szczytów znajduje się obłożone starożytną klątwą miejsce â wszyscy, którzy zginą w jego pobliżu uwięzieni zostają w sferze limbo i nawiedzają je w postaci duchów. Naszym głównym bohaterem jest tu himalaista, który podczas poszukiwań swego zaginionego brata miał nieszczęście trafić właśnie w owe miejsce.

 

Według twórców tym, co ma wyróżniać tę produkcję na tle pozostałych będzie niesamowita oprawa graficzna. Jak powiedział Harald Riegler, szef Sproing, celem jego zespołu jest jak najwierniejsze oddanie warunków panujących Na Dachu Świata i ukazanie prawdziwego piękna tych gór. Możemy więc spodziewać się takich zaawansowanych efektów graficznych, jak między innymi HDR, motion blur, system symulujący działanie shaderów i wiele innych. Dzięki nim ujrzymy realistyczne śnieżyce, mgłę i âmiękkąâ wodę. Pozwolą one także na doskonałe odwzorowanie krajobrazów. A za to wszystko odpowiadać ma autorski silnik Athena, który podobno wykorzysta pełen potencjał leżący w konsoli Wii. Jak widać obietnice są spore, ale czy zostaną spełnione przekonamy się dopiero w przyszłym roku. Więcej informacji na temat gry pojawi się zapewne już niedługo na jej oficjalnej stronie.

 

No to zapowiada się kolejny wspaniały "exclusiv" na Wii. Muszę przyznać, że już tylko krok mnie powstrzymuje od jej kupna - RES 4 Wii Edition, The Clone Wars, Force Unleashed, Dead Rising czy też RES UC - same super exy, albo super gry ze zmienionym sterowaniem. Jeszcze proszę o jakiegoś RPGa i może GTA, a dla mnie zakup Wii będzie słusznym wyborem :).

Edited by Jacobss
Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.