Skocz do zawartości

Component do Gamecube'a


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Albert Wesker
Witam!

Słyszałem, że istnieje taki kabelek do Gacke, ale raczej trudno jest go dostać w związku z tym mam pytanie. Czy wyjście w Wii jest takie same jak w GC, bo wtedy to można by podłączyć Component od Wii?

 

Pozdrawiam

FredDie

 

do palowskiej wersji gacka taki kabelek ci niepotrzebny - dlaczego? bo palowskie wersje gier na gc maja wycieta obsluge progresive scan, obraz nie ulegnie poprawie

Odnośnik do komentarza

Chciałam sobie pograć w resident'y. Kupiłam gacuszka, konsola nie jest przestrojona żadnym czipem i mam w komplecie zwykły kabel czincz. A na E-bay znalazłam taki kabelek [COMPONENT] dość tanio. Czy jak kupie ten kabel to będę miała obraz w moim LCD czy może lepiej polecacie S-Video, albo SCART.

 

Konsola nie jest przerobiona żadnym czipem, gry i tak kupuje na ebay.UK więc są w systemie PAL

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

Mam model DOL-101 (EUR)

 

// ahh i dziś w sklepie sprawdzałam kabel SCART od Wii i nie pasuje bo jest inna końcówka więc siłą rzeczy COMPONENT od Wii też nie ma prawa pasować. Pozostaje jedynie e-bay o ile będzie współpracować z moją konsolą. Szkoda by było nie móc wycisnąć wszystkiego z grafiki :(

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

a masz tam digital av out? bo chyba pod to sie podpina componenta ;] dopytaj sie jeszcze sprzedajacego

 

EDIT (pipi)!!!!11111 one one

 

TUTAJ BYŁ TEKST SKOPIOWANY Z OKNA GG! I JUZ GO NIE MA! I NIE BEDZIE, BO BYL CHAMSKI I OBRAŹLIWY! MOJE KAJANIE NIE ZNA GRANIC! AMEN!

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Tja, nie dosyć, że wyszłem na chama, to mało tego, musiałem strzelić 10 błędów na zdanie... (EMO MODE ON )Zostać upokorzony przez najlepszego kumpla, idę się pociąć :( ( EMO MODE OFF). Ok, wracając do tematu... Julita, można wiedzieć w jakiej cenie znalazłaś tego COMPONENT'a, gdyż też bym sobie kupił takie coś, ( co prawda nie mam do czego tego podłączyć, ale myślę przyszłościowo :D ) a z tego co ostatnio patrzyłem na e-bay/ play asia, to 100 zeta trza było wydać na taką imprezę ( co takie tanie nie jest, porównując do cen componentów do ps2)....

 

BTW: Wybacz Julita. Jeżeli czujesz się urażona to najmocniej ciebie przepraszam. Nie miałem nic złego na myśli :P A pan powyżej jeszcze poczuje moją złość, kiedy mu zrobię coś w stylu "akcji reksio" tudzież Takedown Revenge....

 

 

UPDATE: Teraz 90% powyższej treści z mojego posta ni ma sera, a mnie się :censored2: nie chce edytować całej wypowiedzi.

Edytowane przez consoleboy
Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój i tak nie wiem oco chodzi

 

Wracając do GameCube to niestety nie podepnę go componentem do swojego lcd, tak jak napisałeś coati moja wersja nie ma Digital Tv Out znalazłam w necie fotkę jak wygląda NGC z takimi dwoma wyjściami a mój ma jedno, Analog TV OUT. fotka jest tutaj http://ramblings.narrabilis.com/images/gamecube_ports.jpg

 

:evil: Ajjj mogłam głupia ryża małpa popytać się ludzi na allegro czy ich kostka jest właśnie z takimi dwoma wyjściami. A teraz już po zakupie dowiaduje się że mam nowszy model i być może dobrze bo z jednej strony dłużej podziała, jak gram na oryginałach a dwa że component do niego to tania impreza nie jest. Rzeczywiście nawet z UK to wydatek 100 PLN a nawet nieco więcej.

 

Chyba kupie do niego SCART BigBen. Jest tez S-Video ale jakość chyba gorsza od SCART.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...