Jump to content

Dragon Ball: Infinite World (PS2)

Burgund

Recommended Posts

Ostatnio pojawiły się screeny oraz trailery nowej gry z uniwersjum DBZ.

Kolejna gra wyjdzie ponownie na zasłużoną PS2.

Nowy DBZ będzie się charakteryzował powrotem do systemu gry znanego z serii "Budokai" :lol: .

Tu macie linka do screenów

http://ps2.ign.com/dor/objects/14275116/dr...?page=mediaFull

A tu do trailera:

http://www.gametrailers.com/player/41865.html

Na pierwszy rzut oka widac poprawioną grafikę postaci... Cell shading jest podobny do tego z Naruto Shippuuden: NA2.

Będzie dużo cut-scenek, oraz w wątku fabularnym pojawią się... "minigry". Na pewno zabawa będzie urozmaicona.

Osobiście cieszę się, że rozgrywka wróci do starej formy z Budokai'ów. Ta z Tenkaichi niebardzo mnie przekonywała. Pozatym wróci to wspaniałe dragonballowe efekciarstwo, które w tej serii bardzo mi się podobało.

A wasze zdanie na ten temat?

Edited by Burgund
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja sie bardzo ciesze , budokai3 to była moja ulubiona część, i strasznie sie dziwilem czemu musieli zrobic chyba az 4 dziwaczne czescie tenakichi zeby w koncu wrocic do tego co najlepsze czyli do budokai3, rzeczywiscie nowosci moze byc dosyc niewiele ale mimo wszystko ciesze sie na kolejna gre w stylu budokai, bo kolejnego tenkaichi bym juz nie zdzierżył

• 3 weeks later...

pogralem wczoraj troche, gra jest bardzo podobna do budokai3, co z jednej storny jest plusem (bo jest o wiele lepsza niz tenkaichi;p) ale z drugiej storny podobienstwo jest zbyt wielkie, zbyt mało nowosci przez to wyglada jak kopia budokai3 z paroma dodatkami,

te dodatki to glownei minigierki, moze i ciekawe ale jednorazowe, raczej nie zachęcają do masterowania :P

w systemie walki pojawilo sie pare bajerów, trzymajac "ładowanie energi" i "blok" jednoczesnie wchodzimy w tryb "bloku poprzez power" XD postać zżera paski energi ale staje sie twarda i nietykalna (nawet dzwiek udezen brzmi jak walenie w beton xD)

są jakies nowe ciosy ale niestety wiele jest IDENTYCZNYCH jak w budokai3, niektore ciezko zrobic inaczej ale mimo wszystko mogli zribic jakies urozmaicenie :P sa nawet identyczne animacje wywalenia przeciwnika na sciane kiedy wali w stojacego obok dinozaura :P

ciosy super-specjalne sa znowu fajne , dlugie i widowiskowe, z jednej storny spowalniaja walke bo trwaja kilkadziesiat sekund ale mi sie zawsze podobaly

niektore tez odpadły z tego co widze (np combos z loterią - gdy gracze naciskali 1 z 4 przyciskow i jesli obronca trafil to samo to przerywal combosa)

nie pamietam czy dalo sie skakac ale teraz sie nie da, mozna walczyc w powietrzu ale trzeba wywalic przeciwnika w gore zeby za nim poleciec samemu sie nei da

mapka sie zmienila, nie wyglada jak latanie po swiecie tylko ... jak bieganie po mapie, goku biega z jednego do drugiego punktu i odpala walki albo minigierki

w dodatku na poczatku gry nie ma prawie nic, malo postaci i w dodatku gołych, wszystkei ciosy trzeba odblokowac w trybie fabularnym i kupić (wiekszosc postaci i aren tez) , wczesniej w budokai tez wiekszosc rzeczy trza bylo odblokowac ale teraz postac ma tylko po 1 zwyklym ciosie na poczatek, troeche z tym przesadzili ale coz ;p

ogolnie posta pisze w pospiechu bo musze wyjsc, w dodatku gralem tylko 2 godizny w nocy ale ogolnie gra mi sie podoba i pewnie troche ją pomecze (odblokuje sobie bajery itp) chociaz jednak wrazenie ze to kopia budokai3 jest baaardzo silne...w sumie to jedyna wada - zbyt mało nowosci

Edited by Yano