Skocz do zawartości

Polskie forum Forzy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Drodzy czytelnicy, co myślicie o powstaniu polskiego forum serii Forza Motorsport. Z tego, co zauważyłem seria Gran Turismo posiada własną scenę pod adresem granturismo.pl natomiast nie łatwo upatrzyć forum gry FM. Czekam na opinie czy taki pomysł miał by wzięcie. Czy znalazłoby się kilku graczy, którzy pomogliby w narodzinach forum?

Czekam na odpowiedzi,

 

Pozdrawiam. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@genetyk@

Myślę, że na początek wystarczy forum. W trakcie jego rozwijania można by tworzyć jednocześnie witrynę.:-)

 

@maciekk

O realizację bym się nie martwił. Domenę, serwer oraz wszystkie elementy, które trzeba zainstalować biorę na siebie.

Jedynym problemem może być popularność forum i właśnie dlatego tutaj założyłem ten temat bo o ile wiem to właśnie tutaj (forum PSX Extreme) przesiaduje najwięcej fanów serii Forza.:-)

 

Odnośnik do komentarza
No to dawaj jaki masz plan, przeczyta sie pomysli i cos sie doda.

Tak jak mówiłem. Na początku stworzymy forum, które będzie główną częścią ogółu. W trakcie początkowej egzystencji forum możemy wspólnie wraz z innymi użytkownikami forum tworzyć stronę, która będzie zawierała szczegółowe informacje o grze wraz z aktualnościami o FM3.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
No to dawaj jaki masz plan, przeczyta sie pomysli i cos sie doda.

Tak jak mówiłem. Na początku stworzymy forum, które będzie główną częścią ogółu. W trakcie początkowej egzystencji forum możemy wspólnie wraz z innymi użytkownikami forum tworzyć stronę, która będzie zawierała szczegółowe informacje o grze wraz z aktualnościami o FM3.

Co o tym myślicie?

 

może byc na poczatek, w trakcie jak to bywa dojda inne pomysły. jaki silnik forum proponujesz, czy ma byc juz gotowiec jakie mozna zobaczys na stronkach typu:

 

fora.pl czy phorum.pl czy cos wlasnego orginalnego

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dziś zostało otwarte pierwsze poważne polskie forum serii Forza Motorsport. Na uczczenie tego wydarzenia, jego Administratorzy zorganizowali konkurs, w którym wygrać można 2 egzemplarze gry Gears of War 2. Przy okazji miło nam poinformować, że nawiązujemy z tym projektem - mamy nadzieję - długoterminową i udaną współpracę.

Źródło: XboxSpot

 

Forza Motorsport Polska

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...