Skocz do zawartości

Pomocy!


ghul

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

potrzebuje kogos kto posiada TDR poniewaz chcialbym przegrac a nie mam od kogo a wyprzedzajac inne podpowiedzi na psstroe nie ma tego juz dostepnego.

 

reasumujac potrzebuje kogos z warszaffki lub okolic kto by to mogl mi zalatwic oczywiscie nie za darmo.

 

czekam na ludzi pomocnych w tym temacie a spamerom mowie NIE.

 

moje gg: 3404383 prosze o pomoc

 

z gory thx.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki za wypowiedzi procz jednej osoby ktora wypowiedziala sie normalnie to reszta błysła talentem :/ no ale czego mozna bylo sie spodziewac :)

 

powtarzam pytanie: czy jest ktoś z wawy kto by mial dostep do tdr zeby mi go zgrac na ps'a oczywiscie za poręczeniem majątkowym???

Odnośnik do komentarza
dzieki za wypowiedzi procz jednej osoby ktora wypowiedziala sie normalnie to reszta błysła talentem :/ no ale czego mozna bylo sie spodziewac :)

 

powtarzam pytanie: czy jest ktoś z wawy kto by mial dostep do tdr zeby mi go zgrac na ps'a oczywiscie za poręczeniem majątkowym???

o_O

 

<żyga>

 

Dobra, niech ci już będzie że jest ten tdr na ps3, ale jak ty chcesz, żeby ci go ktoś zgrał? W jaki sposób?! Już ktoś sie o to zapytał, a ty cały czas nie rozumiesz. aaaaaaaaaaaaaaaaa...!!!

Odnośnik do komentarza

Ale Wy naprawdę problemy robicie. Wystarczy napisać raz posta, że gry zgrać nie można (nie każdy musi to wiedzieć), następnie jakiś Warszawiak, umawia się z koleżką i pobierają grę na jego peestrójkę. Nie wiem czemu ma coś do powiedzenia tu jakiś Snake czy SBB. Nie jesteście z Wawy to się nie odzywajcie, jeśli mu pomóc nie możecie :o. Pewnie w końcu odezwie się ktoś z dobrym sercem z Warszawy do niego i będzie mógł sobie poszpilać.

Odnośnik do komentarza

oki dzięki za wypowiedz szyper,bażant i cambion...reszte wypowiedzi uznaje jako ssssspam.

 

tez sesje mam wiec po sesji byl by dobry czas na to.

 

jak bedzie cos wiadomo to prosil bym o kontakt na gg lub o przekazanie iron savierowi z areny wiadomosci.

 

pozdrawiam wszystkich.

 

 

temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...