Skocz do zawartości

RPG


Loki!

Rekomendowane odpowiedzi

PSP posiada w swojej Bibliotece wiele tytułów RPG. Większości prawdopodobnie nie opuściła granic Japonii...

Rok 2009 Też zapowiada się obiecująco. Nowy Tales Of the World, Final Fantasy XII Agito[!], Final Fantasy Dissidia, Parasite Eve 3,

Kingdom Hearts: Birth By Sleep, Star Ocean 2 oraz inne...

Tylko jedno mnie dziwi pomimo tego że niektóre gry ukazały się na Europejskim rynku nigdzie ich nie można kupić m.in:

Tales Of Destiny

Tales of Phantasia

Tales of Rebirts

Neo Angelique Special

Shin Megami Tensei: Devil Summoner.

 

Ciekawi mnie ile z tych gier które mają mieć premierę w 2009 roku będzie można nabyć w POLSCE... Na Parasite EVE 3 nie liczę w ogóle że

będzie sprzedawany w naszym kraju...

Edytowane przez Loki!
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

w ogóle Mana Khemia to dla mnie kojelny pokaz jak to NIS nie potrafi robić gier - dostajemy na PSP (które mocą prawie dorównuje PS2) gre graficznie przypominającą pierwsze jRPGi na PSXa(np Thousand Arms)... Co za beton bo o ile postaci przeciwników i bohaterów w walce są ładne, to podczas eksploracji ich sprity sa rozmyte i brzydkie a samo otoczenie jest obłozone teksturami tak marnej jakości, ze chce sie płakać ;/

A wystarczyło zrobić ładną grafike 2D ....

 

w ramach ciekawostek - w anglojęzycznej wersji gry, głos gł bohatera to ten sam głos którym przemawiał nam Endrance z .Hack//G.U. (tak, to ten pedalski głos Liam O'Briana ) - nie moge go słuchac xD

 

dobrze, ze system gry i motyw syntezowania przedmiotów jest w tej grze. Choć to też Nihil novi bo to już było ;/

 

niektórym może się spodobać forma rozgrywki, która nieco przypomnia ten z Persony 3/4 - jest motyw szkoły i lekcji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co jest z Tales Of The Word: Radiatand Mythology? Gram już 8H, mam 12% Questów spełnionych a

cały czas mam do wyboru tylko DWA dungeony. Czy ta gra tak wygląda ;/

Jak dla mnie to trochę dziwne myślałem że w tej grze będzie tyle lokacji co w Tales Of Eternia- czy może ja

coś źle robię xD??

Odnośnik do komentarza
w ogóle Mana Khemia to dla mnie kojelny pokaz jak to NIS nie potrafi robić gier - dostajemy na PSP (które mocą prawie dorównuje PS2) gre graficznie przypominającą pierwsze jRPGi na PSXa(np Thousand Arms)... Co za beton bo o ile postaci przeciwników i bohaterów w walce są ładne, to podczas eksploracji ich sprity sa rozmyte i brzydkie a samo otoczenie jest obłozone teksturami tak marnej jakości, ze chce sie płakać ;/

A wystarczyło zrobić ładną grafike 2D ....

 

w ramach ciekawostek - w anglojęzycznej wersji gry, głos gł bohatera to ten sam głos którym przemawiał nam Endrance z .Hack//G.U. (tak, to ten pedalski głos Liam O'Briana ) - nie moge go słuchac xD

 

dobrze, ze system gry i motyw syntezowania przedmiotów jest w tej grze. Choć to też Nihil novi bo to już było ;/

 

niektórym może się spodobać forma rozgrywki, która nieco przypomnia ten z Persony 3/4 - jest motyw szkoły i lekcji.

 

 

no stary napisałem przeciez x]

da sie grac, choc dla mnie wiecej klimatu ma juz Crimson Gem 2 - łaaaadniusia grafika 2D, całkiem smiechowe teksty latają, system walki jest turowy i na całkiem normalnym poziomie(w sumie latwe sa ;p). fabula jakas jest(w przeciwienstwie do tego co soba zaprezentowało po 8 H Mana Khemia).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...