Skocz do zawartości

FFDS show a wyostrzanie obrazu.


jamor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc jakis czas temu miałem zainstalowanego FFds show'a który pozwalał mi na wyostrzanie obrazu w DVD.Niestety przeinstalowałem system zainstalowałem kolejnego FFsa i nie moge poprawiac jakosci w DVD [ divix działa i inne takie, wszytko tylko nie DVD ] jak macie zainstalowanego to możecie wrzucic w naped płytke dvd, wejsc w menu filtrów i sprawdzicz czy wasza wersja wyostrza obraz [ po włączeniu filrta sharpen ] .Ładnie proszę :) dodam że taki Matrix po wysostrzeniu albo Final Fantasy Advent Children wygląda znaaaacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie nie wiem co Ci powiedziec. Ostatnio aktualizowalem K lite codec packa, jak zwykle instalka wariantu 7 lots of stuff i wszystko pieknie dziala.

 

 

Dobra skoro Ci wszystko pięknie działa to czy to znaczy że możesz wyostrzac DVD ? [ możesz dla mnie sprawdzic czy Ci to działa? ]

 

Dzięki za zainteresowanie sie tematem !

Odnośnik do komentarza

dvd to przezytek, ponizej 720p nie schodze.

 

 

 

Ponizej film z nalozonym filtrem wyostrzajacym:

clipboard02hk0.th.png

 

 

 

 

A tu odpalony przed chwila Pianista na dvd, dolaczony do jakiejs gazety. Filtr wyostrzajacy ustawiony na maksa aby byl widoczny efekt + okienka ffdshow.

clipboard01iz8.th.png

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

;)

 

 

Generalnie to licznik z ati tray tools sie pojawil i generalnie pokazuje nieprawde bo zmienilem tryb renderowania. Na poczatku robilem print screena i nie bylo filmu w okienku po zapisaniu ;) Do tego mialem wlaczony Deinterlace'ing z Frame Doublerem ale w tym nowym FFDshow cos popsuli ta funkcje i generanie uznaje, ze cos nie dziala wiec moze stad takie kwiaty. Film leci oczywiscie 25fps czy ile on ta ma w standardzie.

Odnośnik do komentarza
;)

 

 

Generalnie to licznik z ati tray tools sie pojawil i generalnie pokazuje nieprawde bo zmienilem tryb renderowania. Na poczatku robilem print screena i nie bylo filmu w okienku po zapisaniu ;) Do tego mialem wlaczony Deinterlace'ing z Frame Doublerem ale w tym nowym FFDshow cos popsuli ta funkcje i generanie uznaje, ze cos nie dziala wiec moze stad takie kwiaty. Film leci oczywiscie 25fps czy ile on ta ma w standardzie.

 

 

Wielkie dzięki za pokazanie. w takim razie ostateczne pytanie: jaką posiadasz wersje, zainstalowanego kodek paka [ nie musisz dawac mi linków sam sciagne,tylko chce wiedziec co ]

 

jeszcze raz dziekuje :)

 

EDIT:

własnie sprawdziłem ze u mnie tez wyostrza filmy w hd [ x264 ] czyli mam problem tylko i wyłącznie z DVD

Edytowane przez jamor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...