Skocz do zawartości

Resident Evil 4 problem z pokonaniem BOSS-a.....


Solek69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o pomoc.Więc, mam do pokonania Salazara na którego nie ma taktyki jak go pokonać !? Oglądałem mase filmów na YouTube ale w kazdym pokononywany został identycznie.Mała UWAGA NIE MAM RPG [bazooki] czyli prosze o pomoc uzywając innych broni.

 

Bronie które posiadam:

-Blacktail

-Shotgun[Ten Drugi]

-Mine Thrower [moc 6.0]

-Tmp + Stock

-Granaty

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pożytki płynące z apgrejdowania zilustruję przykładem walki z Salazarem. Podstawowy szotgan i TMP miałem na ówczesnym maxie (w magazynku TMP 200 naboi). Walka wyglądała tak: stanąłem na samej krawędzi, przygrzałem typowi z szotgana w oko (starczy chyba 2 razy dobrze trafić z bliska, żeby Salazar się odsłonił). Następnie udało mi się błyskawicznie (może to był klucz do sukcesu) zmienić szotgana na TMP przed scenką (która nastąpiła zaraz po wyjściu z ekwipunku). Natychmiast po scence przysmarowałem w Salazara z TMP. Zdążył się raz zasłonić, ale zanim chapnęła mnie paszcza, przygrzałem w oko z TMP i paszcza zwisła. Wtedy wykończyłem Salazara z TMP (starając się celować w głowę) i było po walce. Nie przeładowałem chyba ani razu. Trwało to mniej więcej tyle, ile opróżnienie 200-nabojowego magazynka TMP. Gra nie zdążyła zaserwować większości przewidzianych atrakcji. Nie było to moje pierwsze podejście do tego bossa, ale pierwszy raz go pokonałem. Grałem na PS2 (wersja PAL), na rzekomo trudnym normalu.

To się chyba nazywa sequence breaking, wyszło mi niejako mimochodem i nawet nie próbowałem powtórzyć tego wyczynu. Obawiam się, że jeśli nie masz TMP i szotgana apgrejdowanych należycie, owa taktyka może nie poskutkować.

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja miałam na maxa stuningowanego shotguna (pierwszego), tmp, killera 4, mine throwera i nawalałam granatami, kiedy się zbliżał uciekałam na drugą stronę, trzymałam go na odległośc, kiedy udało mi się go spowolnic, strzelałam w oko i tak dobrych kilka razy... Wywaliłam prawie wszystko, życia miałam jak naparstek, wtedy "bith in the red dress" rzuciła mi bazukę i było po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich i proszę o pomoc.Więc, mam do pokonania Salazara na którego nie ma taktyki jak go pokonać !? Oglądałem mase filmów na YouTube ale w kazdym pokononywany został identycznie.Mała UWAGA NIE MAM RPG [bazooki] czyli prosze o pomoc uzywając innych broni.

 

Bronie które posiadam:

-Blacktail

-Shotgun[Ten Drugi]

-Mine Thrower [moc 6.0]

-Tmp + Stock

-Granaty

Przed z starciem z Salazarem jest kupiec kup bazooka, ja robie to tak strzelam w macke z MINE THROWER, jak Salazar się odkryje poprawiam BAZOOKA. i po kłopocie szybko i sprawnie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...