Skocz do zawartości

Namco Arcade Stick 2.0


sztof miko

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

przypuszczam, że są tu osoby co posiadają doświadczenie w tych sprawach więc piszę do was.

 

Niedawno kupiłem oryginalny, fabrycznie zapakowany arcade stick Namco z czasów PSX.

 

 

Stick jest niesamowity ale jest to powiedzmy, typowy odlschool... dlatego chciałbym stworzyć Namco Arcade Stick 2.0 do PS3

 

w planie mam wyrzucić bebechy stick'a, zostawić budę, wszystkie przyciski i gałkę... a w ich miejsce wstawić bebechy z SixAxis'a/Dual Shock'a 3... i jakoś to połączyć by z Pada zrobić AS wykorzystując części z N.A.S

 

i teraz pytanie/prośba

 

czy jest tu ktoś co by mi mógł pomóc/doradzić jak tego dokonać?? nie chce iść na łatwiznę i kupować przejściówki, tylko chce mieć pełnoprawnego sticka do PS3

 

HELP

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rolft Kei

 

2.0 :)

a ilez to dałes za ten rarytas i skad wytrzasnołes nowke? jak mozesz to strzel mi foty na białym tle, bo mi sie przydadza na strone. nie robiłem bo nigdy nie miałem nowki tylko zasze strupa po entym włascicielu i nie było co fotografowac. gora bok, tył i z odkreconym dnem podobnie jak tutaj

http://www.kowal.itcom.pl/ArcadeParts_pliki/asHSC4EX.htm

 

wykorzystując części z N.A.S

zazwyczaj sie go przerabia po to aby moc nie wykorzystywac czesci z niego xD

nie chce iść na łatwiznę i kupować przejściówki

zwazywszy ze wiekszosc dostepnych działa w zasadzie bezlagowo (pelicany, venomy, inpin) a gdybys chciał miec takie perfect działanie to bys nie kupił Namco bo ci gwarantuje ze predzej przegrasz przez te "niesamowicie old schoolowe" czesci niz przez 1ms laga xD

 

SixAxis'a nie da sie przelutowac, ma sciezki na folli i co najmniej 3 masy. mozna powpinac kabelki w tego centronixa ale wylatuja srednio co tydzien.

 

mozesz kupic adapter na SRK za 20$ (co do społki z oryginalnym padem wychodzi majatek) albo cthulu powinno dac sie zmapowac bez problemu sygnał aby banglało an PS2 i PS3 rownoczesnie http://www.lizardlickamusements.com/pages/boards.shtml ale ten stick nie jest wart tego PCB z fabrycznymi czesciami i PS home button musiałbys dodac ale to sie da łatwo zrobic chocby miniprzyciskiem z panelu od traktora z pierwszego lepszego sklepu z elektryka:)

 

jednym słowem zostan przy przejsciowce

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza
rolft Kei

 

2.0 :)

a ilez to dałes za ten rarytas i skad wytrzasnołes nowke? jak mozesz to strzel mi foty na białym tle, bo mi sie przydadza na strone. nie robiłem bo nigdy nie miałem nowki tylko zasze strupa po entym włascicielu i nie było co fotografowac. gora bok, tył i z odkreconym dnem podobnie jak tutaj

http://www.kowal.itcom.pl/ArcadeParts_pliki/asHSC4EX.htm

 

gdy byłem kupiować telewizor była wystawa poświęcona starym zabawkom w sklepie. Były 4 arcade sticki na wystawie w pudełkach. podeszłem, oglądam a tu ciach! Namco! Gadam z gościem czy mogę kupić a on mi, że to eksponat i nie na sprzedaż. Po 15 minutach marudzenia dostałem go za 149zł :)

 

Później jak płaciłem to koleś otwiera pudełko, które zniszczone jest (wytarte itp) a za środka mi wyciągnął sticka w oryginalnej folii :D

 

 

a co do twoich wynurzeń, to naprawdę szkoda że muszę zostać przy przejściówce... no ale trudno ;)

Odnośnik do komentarza
rolft Kei

 

2.0 :)

a ilez to dałes za ten rarytas i skad wytrzasnołes nowke? jak mozesz to strzel mi foty na białym tle, bo mi sie przydadza na strone. nie robiłem bo nigdy nie miałem nowki tylko zasze strupa po entym włascicielu i nie było co fotografowac. gora bok, tył i z odkreconym dnem podobnie jak tutaj

http://www.kowal.itcom.pl/ArcadeParts_pliki/asHSC4EX.htm

 

gdy byłem kupiować telewizor była wystawa poświęcona starym zabawkom w sklepie. Były 4 arcade sticki na wystawie w pudełkach. podeszłem, oglądam a tu ciach! Namco! Gadam z gościem czy mogę kupić a on mi, że to eksponat i nie na sprzedaż. Po 15 minutach marudzenia dostałem go za 149zł :)

 

Później jak płaciłem to koleś otwiera pudełko, które zniszczone jest (wytarte itp) a za środka mi wyciągnął sticka w oryginalnej folii :D

 

 

a co do twoich wynurzeń, to naprawdę szkoda że muszę zostać przy przejściówce... no ale trudno ;)

No miałeś niezłego farta :D To chyba jest dobrej jakosci stick. Normalnie za cos dobrego musiałbys dac od 300zł w górę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...