February 26, 200917 yr http://img.nokaut.pl/p/96/d8/96d88c0089fac...87bc130x130.jpg -czy ktoś kupował może taką przejściówkę lub orientuje się czy jest bezlagowa?proszę o pomoc
February 26, 200917 yr A jakimi postaciami operujesz? Tak naprawdę lagi przeszkadzają tylko przy mishimach, trochę przy kingach, mnie też irytowały przy Ravenie. Nie ma jakiś absolutnie świetnych przejściówek, więc nie ma różnicy, czy weźniesz tą, czy inną. Przy wszystkich postaciach przeszkadzają w jednym aspekcie: daszpunche w jugglu.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.