Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

haha, a ja pamiętam jeszcze nie dawno jak marcina musiałem overdrivem ratować :lol:

Ładnie Adaś.

(pipi)j xD - niedawno! Teraz już to z palcem robię bez żadnych obsranych Overdriveów :PP

 

Ufff... wreszcie wpadło Blinded By Fear, po Filmikach na YouTube myślałem, że zrobię spoko na tym 5*, ale to leci w rzeczywistości tak kilka razy szybciej niż na YT, ręce prawie mi odpadły, to jest przegięte

 

img0128nrx.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Teraz dopiero znalazłem sposób na tą piosenkę. Inaczej palce ustawiam i piosenka jest od razu łatwiejsza ;) Bojan, Suicide and Redemption nie jest trudny. Obydwie wersje zostały tylko rozdzielone na solówki, jedna Jamesa, druga Kirka. Najtrudniejsza piosenka ze wszystkich to wciąż War Ensemble. Nie chodzi o to, że mam tylko 4 gwiazdki. Ciężko jest mi utrzymać note strike na wysokim poziomie. Muszę się nauczyć wersów z nutkami ustawionymi: 3G, pojedyncza nutka, 3G, pojedyncza. Tego nie kumam - mimo, że mam HyperSpeed na 3 nie mogę nic na to poradzić. Musze poćwiczyć to.

Jeszcze tylko War Ensemble...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Teraz dopiero znalazłem sposób na tą piosenkę. Inaczej palce ustawiam i piosenka jest od razu łatwiejsza ;) Bojan, Suicide and Redemption nie jest trudny. Obydwie wersje zostały tylko rozdzielone na solówki, jedna Jamesa, druga Kirka. Najtrudniejsza piosenka ze wszystkich to wciąż War Ensemble. Nie chodzi o to, że mam tylko 4 gwiazdki. Ciężko jest mi utrzymać note strike na wysokim poziomie. Muszę się nauczyć wersów z nutkami ustawionymi: 3G, pojedyncza nutka, 3G, pojedyncza. Tego nie kumam - mimo, że mam HyperSpeed na 3 nie mogę nic na to poradzić. Musze poćwiczyć to.

Jeszcze tylko War Ensemble...

War Ensemble najlepsze jest na basie \m/ czysta napierdalaka ;]

Odnośnik do komentarza

Ludzie, słuchajcie, ktoś tu mówił że Behemoth na perce jest nie do zagrania :D? Jutro jak mi się uda to zrobię fotkę na dowód ze przeszedłem. Dziś odpadłem na 91%, na głupich drum rollach które są proste, najgorsze są te blasty, reszta banalna, stopa, nawet ta gdzie pomiedzy wcinaja nutki :).

Odnośnik do komentarza
Ludzie, słuchajcie, ktoś tu mówił że Behemoth na perce jest nie do zagrania :D? Jutro jak mi się uda to zrobię fotkę na dowód ze przeszedłem. Dziś odpadłem na 91%, na głupich drum rollach które są proste, najgorsze są te blasty, reszta banalna, stopa, nawet ta gdzie pomiedzy wcinaja nutki :).

Dobra, a poprosisz mnie tylko o trzymanie overdrive'a. WAŁA!

 

Odnośnik do komentarza

Samemu to potrafię zrobić, ale:

- muszę zdobyć dwa pierwsze overdrive'y i dobrze by było, żeby i trzeci, potem muszę dobrze zrobić 2 pierwsze blasty i trzeci jakoś wytrzymam, potem nie pomylić się na kolejnych blastach, ale tu juz mam overdrive, a potem chwila luzu, no i trzy blasty z rzędu, jak wytrzymam to jest ekstra, potem tylko nie mogę się pomylić na obsranych drum rollach i po sprawie ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...