Skocz do zawartości

benq w500


tewus

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec, czy wiadomo cos Wam o tym projektorze? moze ktos takowy posiada. i czy moze mi ktos wyjasnic co oznacza, ze maksymalna rozdzielczosc wynosi 1080p, gdy projektor jest jedynie hd ready. czy chodzi o to, ze przyjmuje sygnal i skaluje go do 720p? i jaka jest widoczna roznica miedzy 720p a 1080i. bo siem przymierzam do zakupu tegoz projektora.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super dziala ten projektor :). Wiem bo kuzyn w domu obok ma wlasnie ten model :P. Szczerze to sam nie rozumiem o co bniega z tym 1080p, ale jak podlaczysz kablem component x360 z tym projektorem i jak ustawisz w X360 zeby wyswietlal 1080p, to projektor to zrobi :), ale nie wiem jaka jest roznica, bo nie ma na czym tego sprawdzic :/. Napewno wada jest to, ze strasznie glosno dziala - glosniej od X360 i to wyraznie :/. Generalnie sam bym sie napewsno skusil gdybym mial pieniadze :).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Napewno wada jest to, ze strasznie glosno dziala - glosniej od X360 i to wyraznie :/

 

Nie zgodze sie. Projektor duzo cichszy od kloca. Kiedy uruchomione sa oba urządzenia słysze tylko Xa.

Projektor uzywam od listopada 2008. Jestem bardzo zadowolony, a obraz to zyleta.

 

Jak macie jakies pytania chetnie odpowiem.

 

Kilka pogladowych zdjec.

 

23'' vs 80''

 

benq2-1.jpg

 

benq-1.jpg

 

 

w50012.jpg

 

w5007.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Podbijam temat:

 

 

Proste pytania; jak się gra na projektorze?

Czy poza projektorem trzeba kupić "ekran"?

Czy w wypadku DLP ściana wystarczy?

 

No i w co ewentualnie zainwestować w okolicach 2000 zł?

 

Tak samo jak na TV, Padem :P

Nie trzeba, mozesz sciane wyrownac i pomalowac, ale za dobra farbe (o ile chcesz miec galante obraz) zaplacisz wiecej jak za ekran :P

DLP czy 3LCD roznicy nie ma, na obu mozesz na scianie, jak kupisz Benq w600 to na prawie kazdej scianie bedzie fajnie swiecil, bo ma bardzo mocna lampe 2400 lumena jak dobrze pamietam.

Dobry ekran lub dobra farba ma tylko sens jak naprawde dobrze przygotujesz cala reszte (wyciemnisz dobrze pokoj), myk jest taki ze to na co rzucasz obraz ma jak najmniej swiatla odbijac i jak najwiecej absorbowac, tak zeby nie rozswietlao calego pokoju bo automatycznie ucieka Ci kontrast

 

wiem Meidenku ze juz Ci to mowilem ale moze sie przyda dla innych to info ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...