Skocz do zawartości

Tetris Dj Tort Mixtape


Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oliwka - Wosku Królowa.

1238538207.jpg

 

Najnowsze dzieło Tetris'a - mixtape, który został nagrany w całości na bitach znanego amerykańskiego producenta - Statika Selektah a doprawiony został umiejętnościami DJ Torta.

 

Tracklist:

01. Intro

02. Stój, Patrz I Słuchaj

03. T Shit

04. Ladeezy

05. Na Szczyt

06. Daj Respekt

07. Daj Respekt (Suplement)

08. Najtlajf 2009 (Feat. EsDwa)

09. Czekałem Długo

10. Ze Śmiercią Mi Nie Do Twarzy

11. Może Pogadamy

12. Nie Przestawaj (Feat. Pogo)

13. To Koniec

 

 

http://rapidshare.com/files/215936048/STIC...ORT_MIXTAPE.rar

 

http://www.sendspace.pl/file/HQ63hvTk/ - wersja pocieta

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie mocna rzecz. Już samym "Na szczyt", które wyszło wcześniej mocno się jarałem, sam mixtape wywołuje u mnie taką samą reakcję. Od wczoraj nie słucham nic innego. Tetris naprawdę rapuje na zaje.bistym poziomie, sporo dobrych linijek, masa follow upów, bity również bardzo dobrze dobrane i całość klimatycznie trzyma się kupy. Co do gości, zwrotka Pogo szczególnie wywołuje u mnie uśmiech na twarzy, ponieważ koleś naprawdę jara się koszykówką i masę czasu spędzał na boisku do kosza. Ogólnie całość to dobre gó.wno, które można śmiało polecić dla fanów rapu w polskim wydaniu. Na pewno ten mixtape dobrze rokuje na przyszłość i zachęca do czekania na solówkę, która mam nadzieję będzie jeszcze lepsza.

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

Tak, bity m.in od Ostrego co nie zdarza się zbyt często. Statik zawsze spoko, polecam sprawdzać jego albumy bo zbiera tam samą śmietankę, zarówno młodych kotów jak i weteranów i ludzi względnie mainstreamowych chciałoby się rzecz, a jednak pokazujących pazur. W tym roku wyjdzie trzeci.

 

W ogóle całe Show Off to przyszłościowa wytwórnia.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
10/10 porownania.

10/10 przenosie.

10/10 teksty.

9/10 podklady.

7/10 skity.

 

Wpływ metryczek w gazetach o grach?

 

Bardzo fajny mixtape, szkoda ze tak szybko sie konczy. Traktuje go jako 'promomix' tego co ma dopiero nadejsc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...