Skocz do zawartości

PS2 i rok 2008


bor

Rekomendowane odpowiedzi

PlayStation 2 w 09 roku nie ma zbyt wielu dobrych świeżych produkcji. Tytuły wydawane nie są na poziomie gier z lat 2000-2005. Nowych gier jest mało i niewiele jest interesujących. W 2008 roku PlayStation 2 trzymała się o wiele lepiej.

Wydano sporo hitów. Rok 2008 miałbyć dobry dla tej konsoli, czy był w istocie dobry ?

 

Nowości :

 

Persona 4

Sonic Unleashed

Yakuza 2

Star Wars the force unleashed

Tomb Raider U

NFSU

 

Do tego singstary, które mają grywalność, gry sportowe będące ostoją dla sprzętów. Dodać trzeba pozostałe produkcje, mniej znane, jednak wydane w 2008 roku.

 

Można powiedzieć, że miniony rok był dla czarnuli dobry. Gdyby jednak dokładnie spojrzeć na wydane gry, sytuacja jest inna.

Persona 4, jest gra bdb ale to gra dla fanow rpg, dla innych raczej produkcja ta nie jest. Sonic Unleashed mialabyc swietna gra, a wyszlo to sredno. Sonic w dzien jest gra bdb, ale gdy akcja toczy sie w nocy, odechciewa sie po prostu grac.

Yakuza 2, zostaje niedosyt, czegos brakuje. Star Wars the forse unleashed tytuł dobry, tylko że czegoś też brakuje, za mało

na hit. Tomb Raider i NFS to tytuły średnie. Fify itp nic nowego względem produkcji z poprzediego roku. Sinsgary trzymają

poziom, pare gier mniej znanych również.

 

2008 rok okazał się średni, jednak na papierze gry wydawały się dobre... szkoda, iż nie było tego czegoś.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

osobiscie myślałem, że w 2008 juz NIC dobrego sie nie ukaze. Ale wyszła YAKUZA 2. choćby tylko z tego powodu był to rok udany =]

no i Persona 4. osobiscie nie grałem, nie jestem super fanem jrpg, wiec nie wiem czy mi podejdzie, ale czytając opinie, trzeba sie zgodzić że gra jest hitem, przynajmniej wsrod fanow rpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...