Jump to content

Sign in to follow this  
CoATI

Ogłoszenie dot. wstawiania news'ów i link'ów!

Recommended Posts

  • Poniżej zamieszczam obowiązującą formę publikowania newsów, zarówno w temacie przeznaczonym tylko do tego celu jak i wszystkich pozostałych.
  • Dotyczy również wszystkich innych linków, nie będących pojedynczymi screenami/trailerami/gameplayami.
  • Ponadto wszystkie newsy i linki muszą zawierać informacje odnośnie spoilerów o ile takowe występują!
  • Teksty mogą być w języku angielskim.
  • Nie stosowanie się będzie karane.

 

Tytuł newsa (informacja o możliwych spoilerach)

 

opis newsa w formie:

-fragmentu newsa zawierającego jego meritum

-krótki opis zawartości

-streszczenie

-wypunktowane najważniejsze informacje które news zawiera

-całość newsa

Jedna z powyższych form do wyboru w zależności od charakteru newsa/linka. Optimum to 3-4 zdania pozwalające czytającemu poznać treść informacji i zdecydować samemu czy chce przeczytać całość.

 

źródło/link do pełnego tekstu

 

przykład

Heavy Rain - nowe materiały

 

Heavy Rain będzie po części czerpało rozwiązaniami z poprzedniej produkcji Quantic Dreams (Fahrenheit i wyświetlanie wydarzeń w dwóch oknach)

-zobacz screeny

-wywiad i fragmenty gameplay'u

 

zobacz na kikoo

 

przykład 2

MGS i Resident Evil w PS Store?

 

[...]Przecieki pochodzą z amerykańskiego systemu klasyfikacji gier ESRB, które właśnie przyznało ratingi wiekowe kilku klasykom z PSone - co oznacza, że zmierzają do amerykańskiego PlayStation Store. Są wśród nich gorąco wyczekiwane przez fanów Metal Gear Solid oraz Resident Evil - ten drugi dodatkowo w wersji Director's Cut. Pozostałe tytuły, które pojawił się w systemie ESRB to Spec Ops: Covert Assault, Spec Ops: Ranger Elite oraz Tom Clancy's Rainbow Six. Co prawda powyższe nie oznacza, że wkrótce zobaczymy te same gry w polskim PlayStation Store, ale to chyba nie problem, nieprawdaż?[...]

 

żródło ps3site

 

przykład 3

Kilka informacji ze stajni Square Enix

 

Na ostatnim spotkaniu podsumowującym rok finansowy w Square Enix można było dowiedzieć się kilku ciekawych faktów na temat sprzedaży gier tej korporacji.

-garść cyferek

Oprócz wyżej wymienionych liczb firma ogłosiła zmiany strukturalne, globalizację oraz usieciowienie. Pracę nad zwiększeniem globalizacji możemy zaobserwować m.in w dacie premiery Final Fantasy XIII, która to okaże się w Europie o niecały rok później niż w Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

przeczytaj na xbox-zone

Share this post


Link to post


Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.