Skocz do zawartości

Go! Explore


jrq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktos z Was używa może może Go! Explore i jest w stanie odpowiedziec na moje pytania?

 

Od początku byłem zainteresowany zakupem GPS z mapami do PSP, ale jakoś sprawa map dla Polski przycichła...

Teraz zacząłem się ponownie interesować tematem, bo przygotowuję się do wyjazdu na wakację do Kanady, na pewno zabiorę ze sobą PSP i mając GPS do niej nie musiałbym brać dodatkowego obciążenia do bagażu podręcznego... Spodziewałem się, że Kanada dostała mapy, tymczasem szukałem na amazon.com, na ebay.ca i oczywiście nic nie znalazłem:-( Jedyny "pakiet" Go! Explore jakiego udało mi się doszukać dotyczył Niemiec.

 

Czy w ogóle temat Go! Explore jest dla Sony aktualny czy też się może z tego wycofali?

 

 

Czy ktoś wie jakie kraje ostatecznie dostały Go! Explore?

Czy są jakieś ustalone daty wydania dla regionów które jeszcze się nie doczekały?

Gdzie ew. można to zakupić?

 

Czy sensowny jest zakup samego gps, bez map? Czy po podłączeniu go do konsoli w xmb uaktywnia się jakaś opcja pozwalająca ustalić współrzędne pozycji?

 

Z góry dziękuję za info!

 

Pozdrawiam

 

jrq

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

witam

 

ostatnio przymierzam sie do kupna nawigacji, pomyslalem ze i tak duzo uzywam psp wiec moze gps pod niego ? ma to wogole jakis wiekszy sens ? ktos testowal ? jak jest z mapami itd ?

 

szukalem :P

 

 

ktos korzystal z map this map viewer ? daje to rade w polsce czy odpuscic i zainwestowac w normalna nawigacje ?

Edytowane przez kubson
przeszukuj forum zanim zalozysz dublujacy sie temat :F
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...