Jump to content

PS3+laptop Acer Aspire 6930+modem Orange icon 225


Recommended Posts

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

u mnie jest to tak

PS3 60 GB

TOSHIBA A200-1ZW Vista Premium

ROUTER TP-LINK WA-501G (kupilem w komputronik.pl)

TELEFON NOKIA N82 Z KARTA PLAY ONLINE NA KARTE (JAKO MODEM)

 

takie combo pozwala mi na wygrywanie wyścigów w Gran Turismo 5 Prologue oraz wczorajsze dojście do generała w Killzone (nie mam problemu z zajęciem pierwszego miejsca).Wygrywałem tez w Wipeoucie czy Resistance 2 Competitive także grać się da.Kosztuje mnie to 50zł do 100zł miesięcznie (5-zł = limit 4gb).Tyle że ja jestem w Gdyni i łapie UMTS/HSDPA więc u mnie to ma sens ,jakby telefon łapał EDGE to nie ma co myśleć nawet o graniu.

 

Najpierw odpalasz start->panel sterowania->centrum sieci i udostępniania->skonfiguruj połaczenie lub sieć->robisz nowe połączenie z modemem (telefon,modem) w którym masz kartę (play,orange co tam chcesz).Potem PPM na połaczenie które utworzyłeś i klikasz "właściwości".Wybierasz ostatnią zakładkę udostępnianie i zaznaczasz "zezwalaj innym uzytkownikom sieci...".Podłączasz router/acces point kablem skrętką z zestawu do wejścia LAN w laptopie,konfigurujesz go wpisując w przeglądarce 192.168.1.1.Jeśli wszystko śmiga i strona konfiguracji routera się odpala ustawiasz sobie hasła i zabezpieczenia na sieć (WPA/WEP).Teraz wchodzisz znowu start->uruchom wpisujesz regedit.W rejestrze znajdujesz wpis

HKLM\System\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters

i zmieniasz IP w ScopeAdress oraz ScopeAdressBackup na takie jakie ma Twoja karta sieciowa w laptopie (np 192.168.1.2).Trzeba to wykonać ponieważ domyślnie za każdą zmianą IP ręcznie na karcie sieciowej Vista zmienia spowrotem na 192.168.0.1 :/ I to już wszystko,odpalasz konsolę,wybierasz w network cała konfigurację sieci na automatic (wireless oczywiście) i masz bezprzewodowy net dla swojej PS3/PSP/Ipoda Touch.

 

Sens ma to tylko przy PlayOnline na kartę gdzie masz 4gb do wykorzystania na ściągnięcia,próbowałem z blueconnectem i iplusem to po jakiś 2 godzinach gry dostawałem sms że nie mam środków na koncie (20 zł miałem) a na Playu jak nic nie będziesz ściągał na laptopie może Ci nawet posłużyć ze 3 tygodnie. Mam nadzieję że pomogłem.

Edited by wiedziu
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.