Skocz do zawartości

PS3+laptop Acer Aspire 6930+modem Orange icon 225


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

u mnie jest to tak

PS3 60 GB

TOSHIBA A200-1ZW Vista Premium

ROUTER TP-LINK WA-501G (kupilem w komputronik.pl)

TELEFON NOKIA N82 Z KARTA PLAY ONLINE NA KARTE (JAKO MODEM)

 

takie combo pozwala mi na wygrywanie wyścigów w Gran Turismo 5 Prologue oraz wczorajsze dojście do generała w Killzone (nie mam problemu z zajęciem pierwszego miejsca).Wygrywałem tez w Wipeoucie czy Resistance 2 Competitive także grać się da.Kosztuje mnie to 50zł do 100zł miesięcznie (5-zł = limit 4gb).Tyle że ja jestem w Gdyni i łapie UMTS/HSDPA więc u mnie to ma sens ,jakby telefon łapał EDGE to nie ma co myśleć nawet o graniu.

 

Najpierw odpalasz start->panel sterowania->centrum sieci i udostępniania->skonfiguruj połaczenie lub sieć->robisz nowe połączenie z modemem (telefon,modem) w którym masz kartę (play,orange co tam chcesz).Potem PPM na połaczenie które utworzyłeś i klikasz "właściwości".Wybierasz ostatnią zakładkę udostępnianie i zaznaczasz "zezwalaj innym uzytkownikom sieci...".Podłączasz router/acces point kablem skrętką z zestawu do wejścia LAN w laptopie,konfigurujesz go wpisując w przeglądarce 192.168.1.1.Jeśli wszystko śmiga i strona konfiguracji routera się odpala ustawiasz sobie hasła i zabezpieczenia na sieć (WPA/WEP).Teraz wchodzisz znowu start->uruchom wpisujesz regedit.W rejestrze znajdujesz wpis

HKLM\System\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters

i zmieniasz IP w ScopeAdress oraz ScopeAdressBackup na takie jakie ma Twoja karta sieciowa w laptopie (np 192.168.1.2).Trzeba to wykonać ponieważ domyślnie za każdą zmianą IP ręcznie na karcie sieciowej Vista zmienia spowrotem na 192.168.0.1 :/ I to już wszystko,odpalasz konsolę,wybierasz w network cała konfigurację sieci na automatic (wireless oczywiście) i masz bezprzewodowy net dla swojej PS3/PSP/Ipoda Touch.

 

Sens ma to tylko przy PlayOnline na kartę gdzie masz 4gb do wykorzystania na ściągnięcia,próbowałem z blueconnectem i iplusem to po jakiś 2 godzinach gry dostawałem sms że nie mam środków na koncie (20 zł miałem) a na Playu jak nic nie będziesz ściągał na laptopie może Ci nawet posłużyć ze 3 tygodnie. Mam nadzieję że pomogłem.

Edytowane przez wiedziu
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...