Skocz do zawartości

Korea-seul


<spike>

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie stalo,ze po wielu perypetiach w chinach(cenzurowany internet) i tygodniowym pobycie w hong-kongu(gdzie tez gralem,z teamem hk tekken)dotarlem do seulu.

zaczne od kosztu gry,a mianowicie wynosi 300 wonow=trast mi bardzo tanio jakies 80 groszy za gre.salonow jest masa,a w kazdym jest minimum jedna maszyna teksa.najbardziej dziwi jednak konfiguracja ,2 rundy i na 40 sekund(teraz juz wiem czemu koreance tak dobrze atakuja).

ja mialem informacje,ze gra sie jednak w joypalzie i tam tez sie udalem.salon okalal sie sytuowany w podziemnej czesci metra,a nie jakiegos wysokiego centrum handlowego,no nic.

widze ktos sobie strzela ,a ktos prowadzi sybki somochod,jednak salon nie zachwyca od piewszego wejzenia.nie poddalem sie i wchodze,odkrywam,ze miejsce ma moze dwa inne automaty niz tekken,a pozostale to pomieszzcenie wypelnione szczelnie po brzegi nowymi automatami od namco.gralem dzisiaj "tylko" 8 godzin ze wszystkimi,z kazda postacia.napisze jeszcze tylko,ze mam teraz skilla z kosmosu i jestem bogiem.nie do zwalczenia.

jak jestescie ciekawi jak wyglada sprawa w hk to moge opowiedziec.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a wlasnie chcialem cos dodac,jakis rok temu na turnieju w londynie spotkalem devila,ktory powiedzial,ze bedzie sie wybieral do japonii,a ja odrzeklem:czemu nie do koreii.

uslyszalem,ze korea jest brzydka i biedna,a nikt tam w salonie nie gra.

teraz z perspektywy czasu sadze,ze to jest jedna z najwiekszych glupot jaka kiedykolwiek uslyszalem,nie wiem jak wyglada leszno,bo tam nigdy nie bylem,ale musialo by konkurowac z dubajem,zeby nazwac korea brzydka,warszawa przy seulu wyglada jak czarna afryka dla przykladu.

Odnośnik do komentarza

prawda jest taka,ze kumpel mi kamery nie oddal na czas,a moj aparat to straszny rupiec,napewno jakies zdjecia lub krotkie video bede mial,ale wole sie nie pchac.ja tu jestem ,dowodow nie potrzeboje,a co do graczy,to nie wszyscy maja super skilla.moze co lepsi sie jakos umawiaja,bo wczoraj pare razy nabilem 10 wins z roznymi graczami,albo moze to ja juz jestem taki dobry;p

 

ps.mam tez jakies wideo z joybox(przewd wejsciem) i zdjecia kibla,zuploaduje po powrocie;d

tutaj jestem najbardziej leniwa bestia na calej kuli ziemskiej.

Edytowane przez <spike>
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...