Skocz do zawartości

Filmiki z MH


Rekomendowane odpowiedzi

postanowilem zalozyc ten temat po tym jak ostanio niektorzy znas (np ja) skapneli sie jak łatwo nagrywac filmiki z psp, mysle ze fajnie bedzie powrzucac rozne filmiki z monstera ;> oczywiscie nie mam na mysli masowego linkowania tutaj do filmow z jutuba, ale najbardziej nasze filmiki pokazujace ciekawe rzeczy albo ciekawe porady , ewentualnie cudze filmiki dotyczace konkretnych tematów (gdyby ktos szukal konkretnych prad czy cos)

 

 

zaczne na początek z szybkim filmikiem jaki dziś nagralem glownie do testów ale tez z powodu rozmowy o kutku, bo niektorzy mają z nią problemy

co prawda na filmiku mam bron 2 razy silniejszą niz na poczatku są dostępne ale chcialem pokazac ze walka jest dosyc łatwa :P

 

jest to początek walki, zeby ktos nie pomyslal ze nagralem tylko koncowke xD kuku zawsze przylatuje do tej lokacji

na poczatku skacze po menusach jesli kogos ciekawią to moze zapauzowac zeby poczytac ;p

 

 

 

aha i sory za dzwięk, nie mam jeszcze kabelka wiec uzylem mikrofonu i chyba nagraly sie jakies szczekajace psy za oknem ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

no wlasnie bo nie ustawiles zadnego kodeka, nagralo Ci pełne nieskompresowane klatki wiec jest ogormne, jak naciszniesz ESC to w opcjach masz zkałdke nagryaania i tam mozna zmienic kodeki i nagrywac np w divx albo innych , nie wiem jaki jest najlepszy, wybralem chyba divxa, zajmuje taki filmik z 5-20mb

tyle ze oczywiscie musisz nagrac od nowa :P chyba ze jakis program złapiesz ktory to skonwertuje łatwo (bez grzebania sie w tym 1gb)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
nie no co ty, tylko chciałem spróbować jak to będzie wyglądać.

 

na początku filmiku, jakieś 15s były dziwne przyspieszenia-zwolnienia, później wszystko ok

 

a obraz, jaka żyleta O,O

 

zobaczę co da się zrobić bo mój Rjoy zamiast napisów w menu ma dziwne krzaczki ;p

 

 

moj remotejoy mial 2 pliki, drugi byl z dopiskeim "en" czyli english, i w menu mial o dziwo jezyk angielski :D

 

Dokładnie, uruchomiłeś japońską wersje :D

 

 

mozesz to nieskompresowane video skompresowac np virtual dubem ;q

 

No może, ale kilkuminutowy filmik w nieskompresowanym avi zajmuje kilka/naście Gb, więc po cholere się męczyć skoro RemoteJoy Ci to może zapisać bezpośrednio do pliczku 20mb w dobrej jakości ? :>

 

Odnośnik do komentarza

kiedyś nie było LSów, tylko GSy

fajnie się machało taką "kataną" która jak lądowała na ryju przeciwnika to zdawało się że waży z tone ;p

 

a jaka teraz jest różnica, LSem można machać na wszystkie strony xP

 

 

 

 

 

 

edit

@up:

teraz devil slicer też jest jednym z lepszych ;]

 

nim zrobiłem four horns w mhf, questa potrzebnego do przejścia na HR2, pamiętam że zostało mi może kilkanaście sekund ;p

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...