Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Filmiki z MH

Featured Replies

postanowilem zalozyc ten temat po tym jak ostanio niektorzy znas (np ja) skapneli sie jak łatwo nagrywac filmiki z psp, mysle ze fajnie bedzie powrzucac rozne filmiki z monstera ;> oczywiscie nie mam na mysli masowego linkowania tutaj do filmow z jutuba, ale najbardziej nasze filmiki pokazujace ciekawe rzeczy albo ciekawe porady , ewentualnie cudze filmiki dotyczace konkretnych tematów (gdyby ktos szukal konkretnych prad czy cos)

 

 

zaczne na początek z szybkim filmikiem jaki dziś nagralem glownie do testów ale tez z powodu rozmowy o kutku, bo niektorzy mają z nią problemy

co prawda na filmiku mam bron 2 razy silniejszą niz na poczatku są dostępne ale chcialem pokazac ze walka jest dosyc łatwa :P

 

jest to początek walki, zeby ktos nie pomyslal ze nagralem tylko koncowke xD kuku zawsze przylatuje do tej lokacji

na poczatku skacze po menusach jesli kogos ciekawią to moze zapauzowac zeby poczytac ;p

 

 

 

aha i sory za dzwięk, nie mam jeszcze kabelka wiec uzylem mikrofonu i chyba nagraly sie jakies szczekajace psy za oknem ;p

Edited by Yano

  • Replies 17
  • Views 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm pomysl calkiem niezly :) aczkolwiek nie ma zbyt duzo rzeczy do wrzucenia chyba ze ktos chce poszpanowac czyms ;) ale tutoriale jak zabic potworki to mozna wrzucac, na pewno wielu osobom pomoze!

  • Author

kupilem wczoraj kabel do nagrywania dzwięku ale chyba moj komp jest za słąby bo troche muli podczas nagrywania wiec zarowno animacja jak i dzwięk sa osłabione... ale cos jeszcze wymysle

Macie mój ulubiony filmik, po prostu miszczu

 

LS to moja ulubiona broń (potem młotek i długo długo nic ;p)

 

 

<pokłon>

 

 

Tak właściwie to 80% z tych wyczynów to po prostu damage formuła zastosowana do granic możliwości, ale skill też ma koleś nieziemski.

Edited by firana140

  • 3 weeks later...

Yano jak skonfigurowałeś remotejoya?

 

 

mi się gra wiesza co chwile gdy go używam ;/

  • Author

chyba nie konfigurowalem go wcale, tzn odrazu po odbpaleniu dzialalo normalnie, potem tylko zmieniłem kodeki do nagrywania video zeby nie zajmowalo 200 mb;p

 

hm przyznam ze sie nie znam na tym, uzywalem chwile tylko , i chyba nie zmienialem nic konkretnego

  • Author

5.00 (6) mm ... czy jakoś tak xD

5.00 m33-6 pewnie

 

ja mam bez żadnych łatek

 

ale już spoko

po prostu wrzuciłem grę na ISO i teraz się nie wiesza.

teraz tylko jak to obrobić xD

nagrałem walkę z gendromem (od początku questa do nagród 1:45), a waży 1GB o.O

  • Author

no wlasnie bo nie ustawiles zadnego kodeka, nagralo Ci pełne nieskompresowane klatki wiec jest ogormne, jak naciszniesz ESC to w opcjach masz zkałdke nagryaania i tam mozna zmienic kodeki i nagrywac np w divx albo innych , nie wiem jaki jest najlepszy, wybralem chyba divxa, zajmuje taki filmik z 5-20mb

tyle ze oczywiscie musisz nagrac od nowa :P chyba ze jakis program złapiesz ktory to skonwertuje łatwo (bez grzebania sie w tym 1gb)

Edited by Yano

nie no co ty, tylko chciałem spróbować jak to będzie wyglądać.

 

na początku filmiku, jakieś 15s były dziwne przyspieszenia-zwolnienia, później wszystko ok

 

a obraz, jaka żyleta O,O

 

zobaczę co da się zrobić bo mój Rjoy zamiast napisów w menu ma dziwne krzaczki ;p

  • Author

moj remotejoy mial 2 pliki, drugi byl z dopiskeim "en" czyli english, i w menu mial o dziwo jezyk angielski :D

mozesz to nieskompresowane video skompresowac np virtual dubem ;q

nie no co ty, tylko chciałem spróbować jak to będzie wyglądać.

 

na początku filmiku, jakieś 15s były dziwne przyspieszenia-zwolnienia, później wszystko ok

 

a obraz, jaka żyleta O,O

 

zobaczę co da się zrobić bo mój Rjoy zamiast napisów w menu ma dziwne krzaczki ;p

 

 

moj remotejoy mial 2 pliki, drugi byl z dopiskeim "en" czyli english, i w menu mial o dziwo jezyk angielski :D

 

Dokładnie, uruchomiłeś japońską wersje :D

 

 

mozesz to nieskompresowane video skompresowac np virtual dubem ;q

 

No może, ale kilkuminutowy filmik w nieskompresowanym avi zajmuje kilka/naście Gb, więc po cholere się męczyć skoro RemoteJoy Ci to może zapisać bezpośrednio do pliczku 20mb w dobrej jakości ? :>

 

jak jeszcze miałęm psp i zaczynałem gre z kumplami we 4 w mhf jedynkę to

robił niezłe wrażenie.

kiedys mogło robic wrażenie ;)

 

btw - GS wyglądający jak LS ? smiesznie to wygląda ;D

to była jedna z imo lepszych broni w mhf, taka katana z thunderem.

kiedyś nie było LSów, tylko GSy

fajnie się machało taką "kataną" która jak lądowała na ryju przeciwnika to zdawało się że waży z tone ;p

 

a jaka teraz jest różnica, LSem można machać na wszystkie strony xP

 

 

 

 

 

 

edit

@up:

teraz devil slicer też jest jednym z lepszych ;]

 

nim zrobiłem four horns w mhf, questa potrzebnego do przejścia na HR2, pamiętam że zostało mi może kilkanaście sekund ;p

Edited by firana140

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.