July 10, 200916 yr postanowilem zalozyc ten temat po tym jak ostanio niektorzy znas (np ja) skapneli sie jak łatwo nagrywac filmiki z psp, mysle ze fajnie bedzie powrzucac rozne filmiki z monstera ;> oczywiscie nie mam na mysli masowego linkowania tutaj do filmow z jutuba, ale najbardziej nasze filmiki pokazujace ciekawe rzeczy albo ciekawe porady , ewentualnie cudze filmiki dotyczace konkretnych tematów (gdyby ktos szukal konkretnych prad czy cos) zaczne na początek z szybkim filmikiem jaki dziś nagralem glownie do testów ale tez z powodu rozmowy o kutku, bo niektorzy mają z nią problemy co prawda na filmiku mam bron 2 razy silniejszą niz na poczatku są dostępne ale chcialem pokazac ze walka jest dosyc łatwa jest to początek walki, zeby ktos nie pomyslal ze nagralem tylko koncowke xD kuku zawsze przylatuje do tej lokacji na poczatku skacze po menusach jesli kogos ciekawią to moze zapauzowac zeby poczytac ;p aha i sory za dzwięk, nie mam jeszcze kabelka wiec uzylem mikrofonu i chyba nagraly sie jakies szczekajace psy za oknem ;p Edited July 10, 200916 yr by Yano
July 10, 200916 yr hmm pomysl calkiem niezly aczkolwiek nie ma zbyt duzo rzeczy do wrzucenia chyba ze ktos chce poszpanowac czyms ale tutoriale jak zabic potworki to mozna wrzucac, na pewno wielu osobom pomoze!
July 12, 200916 yr Author kupilem wczoraj kabel do nagrywania dzwięku ale chyba moj komp jest za słąby bo troche muli podczas nagrywania wiec zarowno animacja jak i dzwięk sa osłabione... ale cos jeszcze wymysle
July 17, 200916 yr Macie mój ulubiony filmik, po prostu miszczu LS to moja ulubiona broń (potem młotek i długo długo nic ;p) <pokłon> Tak właściwie to 80% z tych wyczynów to po prostu damage formuła zastosowana do granic możliwości, ale skill też ma koleś nieziemski. Edited July 17, 200916 yr by firana140
August 6, 200916 yr Yano jak skonfigurowałeś remotejoya? mi się gra wiesza co chwile gdy go używam ;/
August 6, 200916 yr Author chyba nie konfigurowalem go wcale, tzn odrazu po odbpaleniu dzialalo normalnie, potem tylko zmieniłem kodeki do nagrywania video zeby nie zajmowalo 200 mb;p hm przyznam ze sie nie znam na tym, uzywalem chwile tylko , i chyba nie zmienialem nic konkretnego
August 6, 200916 yr 5.00 m33-6 pewnie ja mam bez żadnych łatek ale już spoko po prostu wrzuciłem grę na ISO i teraz się nie wiesza. teraz tylko jak to obrobić xD nagrałem walkę z gendromem (od początku questa do nagród 1:45), a waży 1GB o.O
August 6, 200916 yr Author no wlasnie bo nie ustawiles zadnego kodeka, nagralo Ci pełne nieskompresowane klatki wiec jest ogormne, jak naciszniesz ESC to w opcjach masz zkałdke nagryaania i tam mozna zmienic kodeki i nagrywac np w divx albo innych , nie wiem jaki jest najlepszy, wybralem chyba divxa, zajmuje taki filmik z 5-20mb tyle ze oczywiscie musisz nagrac od nowa chyba ze jakis program złapiesz ktory to skonwertuje łatwo (bez grzebania sie w tym 1gb) Edited August 6, 200916 yr by Yano
August 6, 200916 yr nie no co ty, tylko chciałem spróbować jak to będzie wyglądać. na początku filmiku, jakieś 15s były dziwne przyspieszenia-zwolnienia, później wszystko ok a obraz, jaka żyleta O,O zobaczę co da się zrobić bo mój Rjoy zamiast napisów w menu ma dziwne krzaczki ;p
August 6, 200916 yr Author moj remotejoy mial 2 pliki, drugi byl z dopiskeim "en" czyli english, i w menu mial o dziwo jezyk angielski
August 7, 200916 yr nie no co ty, tylko chciałem spróbować jak to będzie wyglądać. na początku filmiku, jakieś 15s były dziwne przyspieszenia-zwolnienia, później wszystko ok a obraz, jaka żyleta O,O zobaczę co da się zrobić bo mój Rjoy zamiast napisów w menu ma dziwne krzaczki ;p moj remotejoy mial 2 pliki, drugi byl z dopiskeim "en" czyli english, i w menu mial o dziwo jezyk angielski Dokładnie, uruchomiłeś japońską wersje mozesz to nieskompresowane video skompresowac np virtual dubem ;q No może, ale kilkuminutowy filmik w nieskompresowanym avi zajmuje kilka/naście Gb, więc po cholere się męczyć skoro RemoteJoy Ci to może zapisać bezpośrednio do pliczku 20mb w dobrej jakości ? :>
August 7, 200916 yr jak jeszcze miałęm psp i zaczynałem gre z kumplami we 4 w mhf jedynkę to robił niezłe wrażenie.
August 7, 200916 yr kiedys mogło robic wrażenie btw - GS wyglądający jak LS ? smiesznie to wygląda ;D
August 7, 200916 yr kiedyś nie było LSów, tylko GSy fajnie się machało taką "kataną" która jak lądowała na ryju przeciwnika to zdawało się że waży z tone ;p a jaka teraz jest różnica, LSem można machać na wszystkie strony xP edit @up: teraz devil slicer też jest jednym z lepszych ;] nim zrobiłem four horns w mhf, questa potrzebnego do przejścia na HR2, pamiętam że zostało mi może kilkanaście sekund ;p Edited August 7, 200916 yr by firana140
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.