Opublikowano 11 lipca 200915 l Tak się ostatnio zastanawiałem jak kręci się filmiki na youtube z RB. Potrzebuję trzech kamer yup? (łapy, stopa i ekran) po czym poszczególne rzeczy wycinam i wrzucam do jednego obrazu w jakimś programie tak? - tylko jakim
Opublikowano 11 lipca 200915 l ekran najlepiej jakąś nagrywarką albo czymś nagrywać. Stopy nie potrzeba no chyba że grasz piosenkę z mayhem pack :lol3: Program to może być Sony Vegas albo Adobe After Effects.
Opublikowano 11 lipca 200915 l Autor Hm, tylko jak to nagrywać nagrywarą, bo mam Sonego jakiegoś, który ma Componenta i wszystko "niższe", ale nie ma HDMI.
Opublikowano 11 lipca 200915 l No to podepnij pod Component. Ja w poniedziałek będę miał takie filmiki hehe ale jak się podpina pod Composite to też jest ładnie
Opublikowano 11 lipca 200915 l Autor Ale podpiąć i co dalej, sygnał poleci mi innym kablem przez nagrywarkę do TV, yup? No i co bardziej polecasz do tych filmików? Edytowane 11 lipca 200915 l przez marcin0903
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.