Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

sonnen ponoc na dopingu byl wiec nici z rewanżu z silva.

 

Rampage posklada Lyoto. Ewentualnie przegra na pukny jak z Rashadem.

 

TheRozi, w sobote 25go

 

A czemu Snejk tak myślisz? Widziałeś ostatnią walkę Rampage z Evansem; słabiutkooo. Już od jakiegoś czasu Rampage nic nie pokazuje bo zamiast walczyć to rozbija się w Hollywood ;].

I piep.rzy głupoty to już nie ten stary Rampage choć co do formy Machidy też nie jestem pewny.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

owszem, ale mysle, ze Machida nie ma takiej sily zeby go skonczyc, dlatego moze wygrac imo tylko na punkty, ewentualnie dźwignią. Rampage to silny mudżin;]

 

Racja i do tego groźny hehe ;p.

 

No nic jestem ciekaw walki i ciekawi mnie kiedy Shogun będzie bronił pasa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

Dzisiaj na mmarocks.pl o 21 na żywo relacja z ważenia zawodników przed UFC 119

 

Edit: Ważenie obejrzane. Pozostaje czekać na walkę, mam nadzieję iż Mirko rozjedzie mira (wprost nienawidzę tego zarozumiałego ch,ujka). Pozostałe typy walk z main card:

 

Lightweight bout: Melvin Guillard vs. Jeremy Stephens

Lightweight bout: Sean Sherk vs. Evan Dunham

Welterweight bout: Matt Serra vs. Chris Lytle

Light Heavyweight bout: Antônio Rogério Nogueira vs. Ryan Bader

 

Nog do boju !!!

 

Edit2:

 

Ja pie,rdole co za chu,jnia ;/ Tragiczne werdykty sędziów, wieeelka szkoda CroCopa, ujowa stójka lil noga... Brak słów.

Edytowane przez _Logan_
Odnośnik do komentarza

Zestawienie na K-1 World GP 2010

 

http://www.bloodyelbow.com/2010/10/4/1729287/alistair-overeem-vs-tyrone-spong-announced-for-k-1-world-gp-final-8

 

Bardzo prawdopodobny finał Overeem - Schilt, do finału może dojść też Aerts (jeśli wygra ze Schiltem to na punkty bo na ko raczej nie ma co liczyć) lub Saki (gdy pokona Overeema, a po ostatniej kapitalnej walce z Kemayo może mu się udać).

Odnośnik do komentarza

Hari ma problemy (oprócz tych z głową) z prawem za pobicie ochroniarza w jakimś holenderskim klubie i siedzi teraz w domku w Maroko. W ringu też mu się ostatnio nie układa, został zdyskwalifikowany w walce z Gergesem (gdy leżał na ringu Hari kopnął go w głowę).

Edytowane przez Wojthas
Odnośnik do komentarza

Pytam sie poważnie. Po ostatniej wygranej Mariusza , na oficjalnej stronie Pudziana pojawiły się głosy , ze na kolejnej gali Moosin w Listopadzie może dojść do walki z Bob Sappem. Mimo , że ten zawodnik ma kondycię gorszą od Pudziana ,jest wolniejszy ,mniej zdeterminowany aby wygrywać , oprócz tego lata świetności ma już za sobą ,to mimo wszystko uważam ,ze gdyby doszło do tego typu walki mogłoby być ciekawie. A co za tym idzie pewnie i śmiesznie :D

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...