Skocz do zawartości

Resident Evil 5


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Today, Capcom announced that North American PC gamers will be able to get their hands on Resident Evil 5 on September 15th. European PC owners will have to wait three extra days, or September 18th, to get their hands on the game.

 

The PC version will have a couple of additional things from the console versions — chiefly, stereoscopic 3D, as well as new costumes and “new and improved” mercenary mode that boasts three times as many enemies.

 

Capcom promised that “more details” will be available on the PC version of RE5 in the coming months

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...

Obadalem sobie ten benchmark i musze powiedziec ze go nie rozumiem...

 

Odpalone w stresie na zapelnionym dysku z systemem, mialem srednio 20 klatek w tescie systemu... ale 52 klatki w tescie gry, z kolei moj brat mial 30 klatek w wydajnosci systemu ale tylko 22 klatki w tescie gry...

 

Nie martwi mnie to jakos specjalnie poniewaz test gry jest opisany jako 'rozgrywka wlasciwa' jedynie zastanawia, dlaczego tak a nie inaczej.

 

Poza tym, calkiem fajnie mozna zaobserwowac jaka jest roznica miedz AA x2 a miedzy 16 z bajerami lol ;)

 

Sama gra wyglada bardzo fajnie, aczkolwiek gdzieniegdzie denerwuja paskdne rozmazane tekstury (mimo ustawien na high), tak czy siak po podlaczaniu pada i puszczeniu na TV powinno sie grac rownie fajnie jak na konsoli :)

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Podoba mi się, chyba pierwsza czesc residenta, w ktorą dobrze mi się gra. Oczywiście dalej są typowe dla serii zonki (sterowanie + kamera to tragedia)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

2 lata temu mogles kupic kompa za 5k a ja mialem za 1,8 i tez 2 lata ma :> tylko ze ja gram w sredni 1024/1440 bez AA na High/Medium/LOW, zalezy co - np. cienie daje na off, ale textury na High ale MW2 pieknie dziala w 1440, HIGH, cienie on, bez AA - 50/60 klatek. Gdyby tak kazda gra dzialala :). Jak widac moj komputer tez ma 2 lata choc daleku mu do twojego wyniku :]

Odnośnik do komentarza

Fixed o ile dobrze pamietam to ten pojedynczy test?

 

To jest test na moc obliczeniowa, dlatego twoje SLI tutaj malo co daje. Dawno temu moj brat ktory mial jakies dwurdzeniowego athlona i kaprawa karte graficzna mial w tym tescie wiecej niz, pomimo tego ze moja karta jest 2x mocniejsza od jego.

 

Zreszta, grafika w RE5 jest tak na dobra sprawe kiepska, jedynie modele postaci cos tutaj robia.

 

MW2 jest duzo ladniejsza gra a mam wrazenie ze chodzi lepiej, przynajmniej po tym co widzalem na starym kompie ;]

Odnośnik do komentarza

pogralem troche dluzej i jak na gre na pc bardzo mi sie podoba ,nie musialem sie trudzic z konfiguracja pada i ustawien gry podoba mi sie klikam klawiature sterowanie przechodzi na mysz+klaw,klikam przycisk na padzie, na odwrót. Graficznie tez nie ma jakis przesadzonych wymagan te 30 fpsów wyciagam na dobrych ustawieniach,no i gierka jest po polsku ;)

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...