Skocz do zawartości

Smarki Smark


Rekomendowane odpowiedzi

Nie Znalazlem na forum tej Epki wiec postanowilem to polecic poniewaz Smarki od(pipi)al kawal dobrej roboty i nie od dzis wiadomo ze jest jednym z lepszych w podziemiu jesli nie najlepszy. Niechce mi sie pisac swojej recenzji bo uwazam ze ta opisuje wszystko idealnie.

Pozycja obowiązkowa dla każdego fana/znawcy/entuzjasty polskiego hiphopu. Nawet jeśli nie podoba się komuś głos Smarka, czy może jego flow albo merytoryka, ewentualnie nie odpowiadają mu bity Kixa - tak czy siak musi znać ten album.

Powiedzmy sobie szczerze: odkrywczych tematów tu nie znajdziesz; już same tytuły mogą na to wskazywać, jednak jak każdy wie nawet z najprostszego tematu można zrobić kozacki numer i tak właśnie robi Jurek. Linijki przeplatane podwójnymi, wzbogacane konkretnymi punchami, do tego energiczna nawijka, a wszystko to na klimatycznych, oldschoolowych bitach częstochowskiego producenta. Do tego dochodzą naprawdę dobre featuringi, które tylko dodają smaczku; dodatkowo pomysł z coverem Stereofonii jest o tyle dyskusyjny co ciekawy i nowatorski. Warto oczywiście wspomnieć o bardzo dobrych skreczach i cutach Dj'a Pyska.

Krótki materiał, który słucha się od początku do końca z zaciekawieniem i chętnie się do niego wraca, więc jeśli jeszcze go nie słyszałeś to nadrabiaj jak najszybciej, zwłaszcza, że wiele osób już teraz stosuje nawiązania do kawałków z tej epki, więc warto znać źródło follow-up'u. Tekst z www.polskie-podziemie.com JEsli ktos bedzie zainteresowany to napewno zajrzy na darkwarez. PS: Jesli Bylo i slyszeliscie to prosze o usuniecie tematu. POLECAM ;)

Edytowane przez Blancoo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie miałem okazji posłuchać tej epki (co w tym momencie nadrabiam), ale samego Smarkiego znam z płyt Drumza (o ile mi się coś nie poyebało), youtuba czy bootlega Moda na Chytre Blendy (do podkładów Cunninglynguists, POLECAM). Podchodzi mi jego flow i teksty, także ze swojej strony również mogę go polecić. Nawet jeśli komuś nie przypadnie do gustu to i tak warto zapoznać sie z Jego twórczością, Bo to po prostu ciekawa osobowość na polskiej scenie lub, jak sam nawija "Nie nawijamy raczej w klimacie bauns-latex, lepiej wbij się w kanapę, to ma pływać jak statek"

 

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Smarkacz zawsze spoko. Jego najnowszy kawalek to Mloda Foka, nie?

+ np: Smarki/Pysk/Kixnare - Kawalek o rapie (Oko za oko rym za zab) "Moda na epke (Na(pipi)awszy EP)"

Ten sam sampel ;)

Ogolnie o plycie nie bede duzo sie rozpisywal, najlepsze undergroundowe EP wydane w Polsce. Nie przebije go Naturalnie teta, ani obs(pipi) king skiboja.

Wszystko tu jest takie, jakie powinno być, ta plyta jest wrecz sztandarowym przykladem, jak powinno sie robic rap. Świetne bity, skrecze, nawijka, teksty i tak dalej - jest tu cala magia, jaka jest potrzebna do czerpania przyjemnosci ze sluchania rapu. Zaznaczam, ze nie jestem psychofanem i w(pipi)iaja mnie wszyscy, którzy czekają ten 3 rok na solówkę brudnych serc i jaraja sie kazda bzduro-plotką :]

Smarki potrafi odbić troche od sztywnych ram -

Na brudnych sercach jest troszke w cieniu zkibwoya ostatnio, co pokazal w sumie fit na pihu.

Pelna rekomendacja ogółem, SPRAWDZAC NAJE,BAWSZY EP!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Smarkacz zawsze spoko. Jego najnowszy kawalek to Mloda Foka, nie?

+ np: Smarki/Pysk/Kixnare - Kawalek o rapie (Oko za oko rym za zab) "Moda na epke (Na(pipi)awszy EP)"

Ten sam sampel ;)

Ogolnie o plycie nie bede duzo sie rozpisywal, najlepsze undergroundowe EP wydane w Polsce. Nie przebije go Naturalnie teta, ani obs(pipi) king skiboja.

Wszystko tu jest takie, jakie powinno być, ta plyta jest wrecz sztandarowym przykladem, jak powinno sie robic rap. Świetne bity, skrecze, nawijka, teksty i tak dalej - jest tu cala magia, jaka jest potrzebna do czerpania przyjemnosci ze sluchania rapu. Zaznaczam, ze nie jestem psychofanem i w(pipi)iaja mnie wszyscy, którzy czekają ten 3 rok na solówkę brudnych serc i jaraja sie kazda bzduro-plotką :]

Smarki potrafi odbić troche od sztywnych ram -

Na brudnych sercach jest troszke w cieniu zkibwoya ostatnio, co pokazal w sumie fit na pihu.

Pelna rekomendacja ogółem, SPRAWDZAC NAJE,BAWSZY EP!

 

zgadzam sie z Toba kolego ;] narazie sluchalem tylko Smarki Smark (Blends By Menciu2sty) ale czuje sie totalnie ROZJ.EBANY po tych kilku trackach i chce wiecej ! Dasz jakies namiary na inne albumy/kawalki?

Aha i czy "Tony Flegmy" sa tylko w bootlegu narazie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...