Skocz do zawartości

AllPlayer


Spyker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pobierz sobie najnowszego k-lite mega.( oraz coreAVC ale to już warez) odinstaluj wszystkie inne kodeki i odtwarzacze!!! zainstaluj w kolejności AVC a potem K-lite, przy instalacji k-lite wybierz jako odtwarzacz media player classic home cinema i opcję "lots of stuff", restart i gotowe, nie dotykaj już żadnych funkcji i będzie git z napisami i ogólnie odtwarzaniem filmów :-)

 

A no i daruj sobie allplayera home cinema jest najlepszy...

Odnośnik do komentarza

mnie do szczęścia wystarczyło by playback + player i coreavc ale zauważyłem że dla osób które nie za bardzo wiedzą o co biega lots of stuff spisuje się lepiej, głównie ze względu na obecność tych wszystkich kodeków, zainstalowanych i gotowych do działania a co najlepsze ze zoptymalizowanymi ustawieniami, maksymalna instalacja zapobiego kretyńskim dogrywaniom pojedynczych kodeków czy nawet nainstalowywaniu kilku kodek paków na siebie!!! makabra!

Odnośnik do komentarza
mnie do szczęścia wystarczyło by playback + player i coreavc ale zauważyłem że dla osób które nie za bardzo wiedzą o co biega lots of stuff spisuje się lepiej, głównie ze względu na obecność tych wszystkich kodeków, zainstalowanych i gotowych do działania a co najlepsze ze zoptymalizowanymi ustawieniami, maksymalna instalacja zapobiego kretyńskim dogrywaniom pojedynczych kodeków czy nawet nainstalowywaniu kilku kodek paków na siebie!!! makabra!

 

A mi do szczęścia tylko Media Player Classic - Home Cinema potrzebny. Nie wiem dlaczego w Polsce ludzie używają takich syfów jak AllPlayer czy BestPlayer czy inna tandeta bazująca na prostym odwołaniu się do kodeków DirectShow.

Odnośnik do komentarza
i tak wszystkie te playery są takie same! jedyne różnice polegają na dobraniu odpowiedniego interfejsu i rozwoju obrane w ten sposób drogi... właściwie jedynym prawdziwym playerem w chwili obecnej jest MPlayer bazujący na kodzie Mencoder-a i bibliotek FFmpeg :-) właściwie nie czyta tylko rmvb i mov zw względów prawnych.

 

aaaa MPC-HC to niby co? Nie ma wbudowanych biblotek ffmpeg????

Odnośnik do komentarza
tak szczerze to nie! MPC-HC posiada szereg filtrów dekodujących i wrapperów/transporterów ale nie pełnowartościowe FFmpeg, poza tym do pracy wykorzystuje zewnętrzne biblioteki, Mplayer jest samowystarczalny! nawet directX- a nie musisz posiadać na gdi też pociągnie :-)

 

 

A jak myślisz zkąd pochodzą te filtry? Player tak generalnie ma odtwarzać pliki a nie je konwertować! DirectX jest potrzebny do filtrów na pixelshaderze. A czy Mplayer obsługuje EVR? (Enhanced Video Renderer) Bo bez tego nie masz dekodowania DXVA w Viscie i 7.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...