Jump to content

Reedycje od Lucas'a


VViking

Recommended Posts

nie wiem, czy to pytanie, się aby już przez to forum nie przewinęło, ale niestety nie mam dość czasu poszukać, a wujek Google zawiódł w poszukiwaniu szybkiej odpowiedzi :) Czy te reedycje klasycznych przygodówek (Grim Fandango, Full Throttle itp.) zostały przystosowane do nowych sprzętów? Nie mówię o poprawionej grafice, ale po tym czy one w ogóle działają np. na Viście i nowszych podzespołach (np na prockach dwurdzeniowych itp.)? Szczerze wątpię, aby wydali gierki które nie działają na nowszych komputerach, ale wolę się upewnić :)

Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W razie problemow z instalowaniem lub odpaleniem Curse of Monkey Island albo Grim Fandango mozesz rowniez sciagnac zmodyfikowane setupy z http://quick.mixnmojo.com/software . Instaluja cala gre na twardy dysk i przystosowuja do nowszych systemow operacyjnych.

 

Dla unikniecia nieporozumien doprecyzuje, ze to tylko zmodyfikowane pliki instalacyjne i wciaz wymagaja oryginalnych plytek z grami.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.