Skocz do zawartości

Pytanie - prośba


BroV@R

Rekomendowane odpowiedzi

 Jako nowy użytkownik forum, witam szanownych zg(red.)ów (*) i wszystkich forumowiczów :). Mam do was, szanowne zg(red.)ziki, pytanie połączone z serdeczną prośbą. Otóż w najnowszym PSX Extreme, w relacji o 6-tym Extreme Party, są trzy pamiątkowe fotki z ośmioma (nie licząc GRID'a) najszybszymi graczami z mini-turniejów w GT5, DiRT'cie i GRID'zie (**), a na dwóch z nich (w DiRT'cie i GRID'zie) jestem ja (wraz z bratem w DiRT'cie). Otóż - czy byłoby możliwe przysłanie mi drogą mailową tych dwóch pamiątkowych fotek z DiRT'a i GRID'a? Bo też chciałbym mieć jakąś pamiątkę z tej impry - zarówno na łamach PSX Extreme, jak i na moim twardzielu :D. w szczególności, że to było moje pierwsze Extreme Party, na którym byłem i cosik udało się na nim wygrać ;). Byłbym dozgodnie wdzięczny :).

 

 

 

(*) Pozdro dla MartineZ'a, z którym zamieniłem kilka zdań po turnieju, i raz jeszcze dzięki za pocieszenie mojego braciszka zarówno nagrodą pocieszenia (która przyjemnie mu wisi na ścianie ;)), jak i kilkoma, ciepłymi zdaniami po tym, gdy się biedaczek totalnie załamał faktem, że się nie załapał do grona siedmiu najszybszych w GRID'zie.

 

 

 

(**) Szkoda, że taki mały format tych fotek daliście, ledwo siebie rozpoznałem ;D. 

Edytowane przez BroV@R
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 0
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.