Jump to content

PS3 Slim 250gb vs. Xbox 360 250gb


Grzes!ek

Recommended Posts

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Miliard takich tematow. Po drugie nie ma jeszcze X'a 250gb i nie 250, tylko 240. Na 24" nie zobaczysz roznicy Full HD ,a HD Ready. Czemu mialbys tych glosnikow nie podlaczyc? Jak ebdziesz mial przejsciowki to podlaczysz. Jak, jak wyglada? Podajesz numer karty i placisz.

Link to comment

Masz sklerozę czy tylko udajesz? Niedawno założyłeś podobny temat. Na końcu napisałeś, cytuję " Więc biorę Xbox'a 360 "

 

Za dwa miesiące znowu się obudzisz i ponownie założysz coś podobnego? Nie rób z ludzi idiotów i nie pytaj ciągle o to samo. Skoro raz olałeś wszystko, co Tobie napisano, to drugiej szansy tutaj nie dostaniesz.

 

+20% , może to Ci odświeży pamięć.

 

 

[jak nie w kolor i masz jakieś usprawiedliwienie [wypadek, traumatyczne przeżycie podczas wizyty u dentysty, czy cokolwiek innego co by tłumaczyło Twoją sklerozę, zapraszam na PW].

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.