Jump to content

PSX Launcher


Ralzeil

Recommended Posts

Z góry bardzo przepraszam jeżeli taki wątek już się pojawił. Otóż jakiś czas temu kupiłem na allegro memory card 64mb z free MCb. Karta miała posiadać program PSX Launcher, a ja miałem dostać szczegółowe intrukcje korzystania z tej karty. Karta faktycznie posiada ten program, jednak nie dostałem do niej intrukcji.

 

Czy może ktoś z was również posiada ten programik? Jak tak to bardzo proszę powiedzieć mi co robię źle, ponieważ mi nie działa.

 

-Nagrywam obraz płyty na komputerze, a nastepnie programem alcohol 120% na płyte (sony, prędkość x4, profil ps2)

-Uruchamiam konsole, wkładam oryginalną gre psx

-Uruchamiam program PSX Launcher

-Podmieniam oryginalną grę, na jej kopie za pomocą silde carda

-Ustwiam silde cardem "pierwotną postać rzeczy"

-Wciskam X

 

i.... nic tylko czarny ekran

 

Czy robię coś nie tak? Czy to może z kartą jest coś źle? I czy znacie jakieś inne sposoby, żeby móc grać w kopie gier psx na ps2?

 

Pytam o to wszystko, ponieważ kupiłem ostatnio grę final fantasy7, niestety jest naprawdę mocno porysowana a mi bardzo zależy żeby ją przejść. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.