Skocz do zawartości

DiRT 2


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się dwa filmiki z pecetowej wersji gry:

 

DX11 w akcji: http://ve3d.ign.com/videos/play/61206/PC/Dirt-2/Trailer/DirectX-11-PC-Tech-Trailer/Flash-Video

Gameplay Trailer: http://ve3d.ign.com/videos/57179/PC/Dirt-2/Trailer/DirectX-11-PC-Gameplay-Trailer

 

Premiera Europa 3 grudnia.

 

Z tego co widzę na trailerku z DX11, to jest to w pewnym sensie nowa jakość, DX11 zapowiada się smakowicie (skok jakościowy jest widoczny gołym okiem), nic tylko zbierać na sprzęt który to odpali ze wszystkimi fajerwerkami :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra się nawet przyjemnie ale za bardzo czuć, że to już tylko popłuczyny po Colinie. Sorry ale nawet po menu jestem prowadzony za rękę przez jakichś Dejwów czy Benów ... Coraz bardziej ograniczają tę grę. Co do grafiki. Jest ładnie. Na replayach bardzo ładnie. Z tym że.. to już chyba było w Dirt1..

Optymalizacja jest naprawdę dobra, u mnie wsio na haj śmiga w min.30fps

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobre to dla takich casuali gier wyścigowych jak ja.

Przyjemna grafika (chociaż faktycznie, bardzo wiele się to od DiRTa nie różni), spoczko optymalizacja (wprost płynie na e2140@3GhZ + R4770), całkiem fajny model jazdy...

 

A z drugiej strony klimat robi się taki NFSowy - poznajesz słynnych ludzi, żeby później po awesome race stać się ich mate i wysłuchiwać długich tutorials o nowych cool races i odblokowanych awesome events (czemu tego nie można przewinąć?) i w ogóle otoczka jest z dupy, Z DUPY POWIADAM. Co to kur'wa produkt dla dziesięciolatków, żeby mi "Dave Mirra is now your friend" się po wyścigu pojawiało? No po co takie cyrki? Nawet taki wyścigowy leszcz jak ja mówi, że za czasów PSXa było lepiej.

Co nie zmienia faktu, że fajnie można pograć kilka godzinek.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem, pochwaliłem grafikę, pograłem trochę i... zainstalowałem Colina 2.0 ;) Co nie zmienia faktu, że DIRT2 jest całkiem przyjemny, bardzo podobny do poprzednika, nie można narzekać, chociaż nie jest to już na pewno gra dla fanów WRC. Ot, wyścigi terenowe różnej maści. Jak dla mnie najlepszy zestaw na PC to Rally Trophy, DIRT2, Colin 2.0 i RBR. Zawsze spełniają moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie ma deszczu ani sniegu, przynajmniej na nie jeszcze nie trafilem..

 

 

 

Ładna jest, fajnie sie gra ale wolalbym zeby wrocili do starego, dobrego Colina, bo DiRT to taki offroadowy kundel :=(

I te menusy, na miłość szatana! Czemu musze ogladac brudna przyczepe jakiegos brudasa zamiast ladnych, czytelnych menu?

Ja chce jezdzic a nie kumplowac sie z Pastrana, Mirra ani ogladac figurek z wyscigow :ermm:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...