Jump to content

Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!


krln

Recommended Posts

Tekken 6 Online Multi - Tournament by Honmaru

 

t6hmr.jpg

 

 

Tekken 6 zapowiada się na najlepszą bijatykę obecnej generacji. Mając tego świadomość wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno posiadaczy X360 jak i PS3. Zdajemy sobie sprawę, że gra dopiero weszła na rynek, jednak już teraz chcemy dostarczyć posiadaczom zarówno X360 jak i PS3 ogromnej dawki adrenaliny zapraszając jako pierwsi do wspólnej zabawy online. Stąd też zrodził się pomysł dwóch turniejów rozgrywanych równolegle - po jednym na każdą konsolę. Mamy nadzieję, że będziecie się bawić przynajmniej tak dobrze, jak my w trakcie organizowania dla Was tej przepełnionej emocjami tekkenowej uczty :).

 

 

Zapisy:

 

Aby móc przystąpić do turnieju należy zarejestrować się na specjalnie do tego przygotowanej stronie Tekken 6 Online podając swój nick, login, numer gg oraz konsolę na której chcemy wystartować.

 

Regulamin turnieju Tekken 6 (wspólny dla X360 i PS3):

 

1. Turniej rozgrywany jest w systemie Double Elimination, do którego należy się zakwalifikować awansując z rozgrywek grupowych.

 

2. Gramy 3 rundowe mecze do 5 zwycięstw, czas ustawiony na 60 sekund.

 

3. Punktacja: 3 pkt wygrana, 1 pkt remis, 0 pkt przegrana

 

4. Każdy gracz zobowiązany jest umówić się na walkę we własnym zakresie (PM na PSN/XBL, GaduGadu czy bądź nasz kanał IRC - #Honmaru@IRCHighway).

 

5. Wyniki walk podajemy na stronce "Dodaj wynik", która znajduje się w panelu użytkownika. Drugi gracz jest zobowiązany potwierdzić podany wynik.

 

6. Jeśli z jakichkolwiek powodów walka zostanie przerwana należy bezwzględnie dokończyć ją najszybciej jak się da. Wynik zostaje kontynuowany, tzn. jeśli zostały rozegrane dwie rundy, a trzecia była w trakcie z wynikiem w rundach np 1:1 należy ją kontynuować.

 

7. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.

 

8. Wszelkie próby oszustw (np. wychodzenie z gry podczas walki, podawanie fałszywych wyników) będą konsekwentnie karane.

 

9. Gracz rezerwowy może zostać przyłączony do turnieju tylko w przypadku, gdy osoba którą zastępuje rozegrała mniej niż połowę ogólnej liczby walk w grupie a jednocześnie wprowadzenie dodatkowego gracza nie będzie równoznaczne z przedłużeniem terminów. Walki osoby zastępowanej zostają anulowane a rezerwowy wchodzi do turnieju z czystym kontem.

 

Nagrody:

 

Jak już wspomniałem nagrody w dużej mierze uzależnione będą od frekwencji na poszczególną platformę. Nagrodą za pierwsze miejsce na PS3 będzie zestaw Gra na PC + film na DVD, zaś za drugie miejsce film na DVD. W przypadku konsoli X360 nagrodą za pierwsze miejsce będzie film na DVD.

 

Pozostałe kwestie:

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie związane z zasadami, czy terminem rozpoczęcia turnieju, dlatego też jakiekolwiek uwagi czy propozycje będą mile widziane w tym temacie.

 

Zaktualizowana lista uczestników

 

 

Termin rozpoczęcia turnieju:

 

Turniej rozpoczyna się dziś tj. 8 grudnia. Wszystkie pojedynki grupowe należy rozegrać do 16 grudnia do godziny 24:00. W przypadku Playstation 3 z każdej grupy wychodzą po 3 osoby, natomiast w przypadku X360 po 2 osoby. Poniżej odnośnik do poszczególnych grup.

 

Grupy

 

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć wszystkim uczestnikom powodzenia :) - Honmaru Team

 

 

plakatT6.jpg

Edited by krln
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.