Jump to content

Jazzurekcja: Addendum


Recommended Posts

?Jazzurekcja: Addendum? to specjalny podwójny album wydany z okazji 5-lecia premiery ?Jazzurekcji? ? uznanej przez wielu fanów O.S.T.R. (oraz Asfalt Records) za cream of the crop dotychczasowej dyskografii Artysty. Na pierwszym krążku (19 nagrań) znajdują się nagrane w latach 2003-2004, alternatywne wersje utworów znanych z ?Jazzurekcji? i innych płyt wydanych w tym okresie, a także kilka utworów wówczas nagranych i nigdy nie opublikowanych. Drugi krążek zawiera instrumentalne wersje nagrań z klasycznej ?Jazzurekcji? (22 traki). W Radio Asfalt (www.asfalt.pl) możecie od dzisiaj wysłuchać pochodzącego z ?Addendum?, niepublikowanego wcześniej nagrania ?Lustro?, w którym O.S.T.R. wykonuje także partię skrzypiec.

 

Nowe kawałki są 3, w dodatku jednego można posłuchać na stronie asfaltu. Dla mnie bez rewelacji, w szczególności, że instrumentalami się nie jaram. Zdecydowanie bardziej czekam na wspólny kawałek OSTRego, Fisza i Łony, który powstaje na trójbicie OSTRa, Webbera oraz Emade i oczywiście kolejną płytkę Adama - "Tylko dla dorosłych". Z drugiej strony, poza nowym smagalazem nie wygląda na to aby w listopadzie na rynek trafiły inne warte uwagi pozycje HH także może się namyślę i dam OSTRemu zarobić na gibony.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.