Skocz do zawartości

Zagadki w Batman: AA


Black Dice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D . Mam pytanie odnośnie kilku zagadek w Batman: Arkham Asylum . Grę przeszedłem jak narazie na 91proc. i uważam że gra zasługuje na poświęcenie jej jeszcze trochę uwagi : ) więc zabrałem się za szukanie reszty " znajdziek" (troche mi ich jeszcze brakuje), i rozwiązywanie zagadek (z niektórymi mam dosyć duży problem -.- ) :

 

- Botanical Garden -

 

1. " What time is tea time in Wonderland ? " <_<

2. " The Ratcatcher needed more than just his charm to lead his army ? " <_<

3. " There's no closet in the gardens, so someone is using the roof in stead ? " :ermm:

4. " This challange can only be seen by those with a different viev on live ?" <_<

 

- Penitentiary -

 

5. " When is something right in front of you, but still hidden from view ? " :blink:

 

- Arkham North -

 

6. " Now I see it, now you don't " ( ta zagadka mnie wpienia do bólu )

 

- Arkham West -

 

7. " Do you see what I can see ? No ? Than maybe I'm in a stronger position " <_<

 

- Arkham East -

 

8. " Gotham's greatest family towers over the city ?" <_<

 

- Caves -

 

9. " A puzzle has many sides, but only some are visible . " :confused: ( przy niej też miewam nerwa xDDD )

 

- Medical Facility -

 

10. " A Question can only be answered from a new perspective, don't you agree? " <_<

11. " What silent killer of the oceans can be found in a tiny jar? " <_<

 

PS. Nie oczekuję że ktoś mi da odpowiedź na wszystkie z nich, ale proszę o nakierowanie na tę której odpowiedź znasz. Wiem że temat bd zalewany odpowiedziami w stylu : " poszukaj w necie lub są znaczniki na mapie " tylko czesto poradniki są płatne lub ostro zamotane a znaczniki czasem ciężko " odczytać " jaki to przedmiot . Proszę o wyrozumiałość Pozdro . :)

 

Sorry za wszystkie błędy i zamotania :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...