Jump to content

zapytanie podlączanie ps 3 do pc


Mariusz5394

Recommended Posts

Witam mam pleja ps 3 i chcialbym go podlączyć pod kino domowe logitech Zx-5500 i karte dzwiękową X-fi komputera tak aby dzwiek wytwarzany byl przez ps 3 a sterowanie przez komputer np. eklalizer,muzyka odtwarzana przez jet audio.Proszę o porade czy jest wogule taka morzliwość.za porade bylbym bardzo wdzięczny. ???

Link to comment

 To (pipi) wam w (pipi) jerzeli macie pouczać mnie tu o poprawnej pisownni,(pipi) z takim forum gdzie zamiast odpowiadać na problemy forumowiczów zajmujecie sie dostrzeganiem pisowni i polszczyzną.Znależli sie wielce nauczyciele od języka polskiego,jerzeli macie takie glupstwa pisac to lepiej nic niepiszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Kolega sobie odpocznie od forum, to może się uspokoi :) /stona

  • Downvote 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.