Jump to content

Czy warto zakupić GBA / SP?


kasuro

Recommended Posts

No właśnie, czy warto jeszcze zakupić konsole od Nintendo, która lata ma swoje, posiada wiele wspaniałych gier jak i żesze fanów. Trochę minęło od premiery, jednak czy zachwyci graczy którzy zasmakowali PSP czy Nintendo DS?

 

Mam nadzieję że temat przyda się inym myślącym nad zakupem.

 

Dzięki za pomoc i rady.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Zasmakowali w psp i nds?

Mając NDS raczej bezsensu kupować GBA SP, wszak NDS slot na gry z GBA posiada. Na psp jest w pierniki emulatorów ( wiem że to precedens nielegalny, niemniej emulatory są).. Stąd też wydaje mi się że posiadając któregoś z tych handlerów trochę bezsensu kupować GBA (Chyba że GBA micro - ze względu na rozmiary).

Jeżeli zaś ktoś nie posiada nic nowszego, a ciągnie go do grania na (pipi)zu, w pociągu, busie czy gdzie tam chce to jak najbardziej! Biblioteka gier na GBA jest bogata w doskonałe tytuły warte ogrania nawet dzić.. Gry z gameboya starzeją się bardzo wolno i może nie wywołują już szczękoopadu grafiką ale dalej da się w nie grać i nimi cieszyć. Cena (zwłaszcza zwykłego GBA) też jest zachęcająca.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.