Jump to content

Eye of Judgement - Legends


BartIrlandia

Recommended Posts

click

 

Karcianka znana z PS3 zawita w troche odmienionej formie na kieszonkową konsole Sony. W notce zamieszczonej na amerykanskim blogu PlayStation jeden z przedstawicieli SCEA, Kumi Yuasa ogłosił nowy tytuł w serii EoJ. Tak jak w starszej wersji gra polegać będzie na kolekcjonowaniu kart które posłużą nam do walki z komputerowym bądź żywym przeciwnikiem. EoJ Legends zawierać będzie 300 kart (w tym 30 zupełnie nowych dla serii). Zdobywać się je będzie poprzez pokonywanie kolejnych wyzwań, wymiane z innymi użytkownikami, zapowiedziane zostaly rowniez packi do kupienia z PSStore. Oczywiscie wszystkie karty będą zawarte w pamięci gry, więc gra nie będzie wymagała PSEye.

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Gra zbiera dosc slabe oceny, ale ja sie niezle wkrecilem. Jest trudno, z niektorymi przeciwnikami to i ze 20 podejsc mialem za nim wygralem, a moze jestem slaby w te klocki. Szkoda ze na cw nie moge kupowac dodatkow z psstore, dodatkowe karty by sie przydala a sama gra nie jest droga.

Edited by Guernica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.