Skocz do zawartości

Jaki TV do ok 2000


xtomashx

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mocno nakrecony na zakup tv bo za bardzo nie moge juz grac na monitorze a na zwyklym sd nie ma co sie meczyc... budzet jest raczej skromny bo tylko ok 2500 zl. Szukam tv 32 cale z full hd, mpeg-4 zeby dobrze nawadal sie do grania :) doradzcie cos prosze :)

Edytowane przez xtomashx
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zadam tu, chcę kupić jakiś telewizor najlepiej 32 cale i full hd tak około 1500-2000 tys. znajdę coś? Tv do: Xbox360, filmy hd/bluray (chciałbym żeby było wejście PC, z komputera chcę ogladąć), filmy dvd

 

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zadam tu, chcę kupić jakiś telewizor najlepiej 32 cale i full hd tak około 1500-2000 tys. znajdę coś? Tv do: Xbox360, filmy hd/bluray (chciałbym żeby było wejście PC, z komputera chcę ogladąć), filmy dvd

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

20 ms? Mi nie przeszkadza, w ogole go nie czuje i IMO tego nie czuc. Wsyztskie TV LCD maja input lag, mniejszy czy wiekszy. Jezlei nie mowimy o wartosciach 60ms< to IMO jest niewyczuwalne, chyba ze ktos jest freakiem bijatykowym i liczy klatki animacji...

Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to, że jesteś posiadaczem tego TV. Wiesz gdyby mnie interesowała recenzja to sam bym ją znalazł, bardziej mnie interesuje opinia użytkownika. Np. słyszałem, że usb wykorzystuje właściwie tylko produkty Sony, co przez to wydaje się zbędnym bajerem (gdyby obsługiwał pendrivy "no name" to co innego). Jak to jest z tymi tunerami? Jest jakiś z nich pożytek jeśli chodzi o polskie kanały? Bo z tego co rozumiem to podłączam antene i łapię tylko kanały FTA, tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...