Skocz do zawartości

[S] Custom by sajan


filipppek

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu braku kasy i czasu(szkoda żeby kawałek tak dobrego sprzętu leżał i się kurzył) sprzedaje customa zrobionego przez sajana.

Części jakie zostały zmontowane to: gałka Seimitsu LS-32, przyciski Seimitsu PS-14-gn - clear plunger. Do sterowania została zmodowana płytka od oryginalnego pada X360. Na spodzie znajduje się przełącznik umożliwiający input przycisku guide. Obudowa została wykonana z drewna sosnowego, panel przedni zdobi grafika przykryta pleksi.

Stick jest w stanie idealnym. Wszystko jest "zwarte", nic nie skrzypi, przyciski się nie zacinają, gałka nie odbija, rotacja jest bardzo dobra.

Używałem do VF5 i SF4, gra się bardzo dobrze, choć wymaga to przyzwyczajenia.

 

Pod tum LINKIEM znajduje się paczka ze zdjęciami. Jeśli ktoś ma problem z rapidem to umieszczę foty gdzie indziej.

 

Cena: 300zł (możliwość negocjacji), jeśli kupujący zdecyduje się skorzystać z usług poczty (paczka, priorytet, ubezpieczona) to pokryję koszty, jeśli zdecyduje się na kuriera i cena przekroczy 20 zł to będzie musiał sobie sam zapłacić ;)

 

EDIT:

@kowal: Jak go kupowałem to dostałem info, że ośmiokąt, więc się nad tym nawet nie zastanawiałem, nie kupowałem bezpośrednio od sajana więc w tym miejscu mogło nastąpić przekłamanie. Nie będę się sprzeczał bo nie posiadam do tego kompetencji ;) Poprawiono.

 

EDIT 2: Dodaję zdjęcie.

dscn1372lw.th.jpg

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...