Jump to content

Ranking Honmaru Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360


Komandos

Recommended Posts

ranking.jpg

Ranking Tekken 6 Online, czyli wolne rozgrywki dla wszystkich. Sprawdź skilla oraz zdobywaj doświadczenie i umiejętności stając do walki z innymi graczami. Dzięki szczegółowym statystykom pojedynków będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje postępy w grze online!

 

Ranking Tekken 6 Online to nie tylko walka o najwyższe laury, ciekawe statystyki i emocje towarzyszące pojedynkom, to przede wszystkim dobra zabawa oraz system umożliwiający w łatwy sposób odnajdywanie przeciwników w zależności od naszych preferencji. Jeśli szukasz sparing partnera o podobnych umiejętnościach, graczy lepszych lub słabszych, grających określonymi postaciami - to wszystko i jeszcze więcej czeka na uczestników. Dołącz do wspólnej zabawy już teraz!

 

Sezon pierwszy rankingu Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360 potrwa 3 miesiące, zakończony zostanie 15 maja. Jest to pierwszy więc siłą rzeczy w pewnym sensie testowy sezon, więc liczymy na wszelkie uwagi odnośnie błędów, nieprawidłowości czy też sugestii w celu usprawnienia całego systemu. Jeśli rozgrywki zdobędą wystarczającą popularność postaramy się zorganizować nagrody-upominki dla uczestników. Pod koniec sezonu planowany jest turniej tzw. Puchar Rankingu dla określonej liczby graczy.

 

Pomysłów i możliwości jest sporo, tymczasem zachęcam do wzięcia udziału i zapisania się na stronie rankingu, a także do wspierania naszej inicjatywy i promowania wspólnej zabawy wśród znajomych graczy, im będzie nas więcej, tym lepiej.

 

ps3.jpg

 

Strona Rankingu Tekken 6 Online na konsoli PlayStation 3

 

x360.jpg

 

Strona Rankingu Tekken 6 Online na konsoli Xbox 360

 

tekken6-logo.gif

 

Regulamin i zasady Rankingu Tekken 6 Online

Edited by Komandos
Link to comment
  • 6 months later...
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Drugi sezon Rankingu Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360 rozpoczęty. Rozgrywki potrwają tradycyjnie 3 miesiące, ponownie po ich zakończeniu rozegramy Puchar Rankingu i ponownie dla najlepszych przewidziane są nagrody-niespodzianki. Bez zbędnego ściemniania zapraszam do zapisów - wszystkie niezbędne linki znajdują się w pierwszym poście.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...