Skocz do zawartości

problem z aktualizacja i gra uncharted 2


ueshiba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od jakiegos czasu mam problem z polaczeniem sie z serwerem i gra uncharted 2.

Co chwile prosi mnie o ta sama aktualizacje 1.06 a kiedy ja sciagam to przy koncu pojawia sie komunikat: an error occurred during the install operation

 

Wczoraj probowalem bezskutecznie wejsc na serwer gry i niestety po wielu probach nadal wyskakiwal ten komunikat.

 

Z gory dzieki za pomoc

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Usunolem cale gamedata i nadal mam to samo. Czasem zatnie mi sie w trakcie sciagania pierwsze patchu, ktory ma 20 mb, ale przewaznie zacina sie pod koniec sciagania tego wiekszego 118 mb i to jest najbardziej frustrujace. Dziwi mnie to, ze za kazdym razem kiedy chce wejsc do serwera gry musze sciagac patche. Tez tak macie?

Takze w chwili obecnej juz kilka razy wystapil ten sam blad, wiec chyba daruje sobie kolejne laczenie z serwerem.

Moze jest to wina tego, ze ps3 lacze przez kabel crosowy z laptopem?

Odnośnik do komentarza

To jest pierwsza gra do ktorej sciagam patche i gram w multi. Nie wiem czy jest sens laczenia netu bezprzewodowego orange free inaczej, niz przez kabel ethernetowy. Router w tym przypadku spowoduje raczej obnizenie zasiegu. Musze poczekac do zakonczenia umowy i przerzucic sie na jakis lepszy net przez chociazby upc, moze wowczas problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...