Skocz do zawartości

bukmacherka online


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

siema. znudziło mi się ciągłe chodzenie do profka (fortuny) i mam prośbę o polecenie jakiejś stronki z zakładami. zupełnie się nie orientuję w tym, które serwisy są ok i mają w miarę dobre kursy, a które nie. lepiej się uczyć na czyichś błędach :-) jak to jest z wypłatami ewentualnych wygranych?

 

interesuje mnie głównie piłka nożna, więc reszta dyscyplin nie jest ważna (może jeszcze tenis).

 

pzdr

Edytowane przez Marcin$
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja polecam BAH i Betsson. W tym drugim są chyba wyższe kursy, tylko min. wypłata to 70 zł (tak mi się wydaję).

 

 

Również polecam betsson, duży wybór, dobre kursy, wiele dodatkowych opcji + pkt lojalnościowe które wymieniasz na gotówkę( grosze, ale zawsze coś). Tak jak Master_Lukas napisał min wypłata to 80 zł , a nie 70 ... w porównaniu np do bwin to naprawdę nie wiele.

Odnośnik do komentarza

dzięki chłopaki.

 

mimo wszystko 7 dyszek to dla mnie sporo. szukałem czegoś w granicach 20pln i później przelać sobie więcej, jeżeli to bym szybko stracił. wszędzie są takie 'wysokie' stawki?

 

aha, i jeżeli chodzi o późniejsze wypłaty wygranych. to są przelewy bezpośrednio na moje konto bankowe?

 

pzdr

 

edit: opinie o b-a-h nie napawają optymizmem :-(

Edytowane przez Marcin$
Odnośnik do komentarza

dzięki chłopaki.

 

mimo wszystko 7 dyszek to dla mnie sporo. szukałem czegoś w granicach 20pln i później przelać sobie więcej, jeżeli to bym szybko stracił. wszędzie są takie 'wysokie' stawki?

 

aha, i jeżeli chodzi o późniejsze wypłaty wygranych. to są przelewy bezpośrednio na moje konto bankowe?

 

pzdr

 

 

wYpłata jest od 70, wpłacić możesz ile chcesz.

Odnośnik do komentarza

jejku, przepraszam. czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

w sumie jak czytam jakieś opinie, że ludziom nie chcą wypłacać hajsu to się zastanawiam czy bawić się w to i nie pozostać przy 'stacjonarnej' bukmacherce. zakłady live za bardzo mnie nie interesują.

 

muszę to przemyśleć. dobra ostatnie pytanie: kursy w takich stacjonarnych bukach jak np. fortuna są porównywalne/mniejsze od tych internetowych? są jakieś inne plusy poza tym, że nie-trzeba-się-ruszać-z-domu?

Odnośnik do komentarza

A czy Przelewy24 nie pobierają jakiś prowizji? Co do B-A-H, to nie miałem z nimi problemów, wypłata w miarę szybko, ale przerzuciłem się na Betsson-a. Na BAH-u masz fajnie (i ładnie) zrobione statystyki (ostatnie mecze, forma w domu, na wyjeździe, bezpośrednie mecze, itd.). Chyba tylko przy pierwszej WPŁACIE czekało się jakoś dłużej, później już jest lepiej.

 

A ci co mieli problemy z WYPŁACANIEM może realizowali bonusy, wygrali jeden kupon i chcieli wypłacać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...