Jump to content

Problem niedoboru...plakatów


Recommended Posts

Pytanie do Zg(red.)ów... dlaczego musimy czekać na plakaty tak długo, i dostajemy ich tak mało? Raz w miesiącu gdy zbliża się mniej więcej 20 dzień 3 dekady każdego msc. (czasem wcześniej czasem puźniej) nadchodzi ten dzień kiedy w kioseczku nieopodal mojej hacjendy, miła babeczka wręcza mi nowego "extrima". W domu wszystko przygotowane, gorąca herbata, coś na ząb... w moim osobistym słowniku nazywam to "rytuałem otwarcia" Zazwyczaj pierwsze co robię sprawdzam czy w nowym nr. dostane ładny plakat...( no bo kto nie lubi prezentów)jednak zazwyczaj gasicie moją podnietę niczym moja mama niegdyś bijąc mnie rano mokrą ścier(ą) w jądra :D... Wiem że pewnie to nie takie proste, chociaż mogę się mylić. Ale pomyślcie ilu maniaków lubi plakaty, wielu moich młodszych znajomych ma całe ściany powyklejana plakatami. Myślę że duża część czytelników podpisze się pod moim postem.

Plakaty są cool, nawet jeden widnieje tuż nieopodal mnie w antyramie. To plakat GoW właśnie od Was drodzy redaktorzy, taka mała rzecz a jak cieszy (oko).

 

Pozdrawiam życząc zdrowia :P

Link to comment
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przecież nie mówię od razu o tapetowaniu całych ścian, ale czy plakat w antyramie w gameroom'ie wygląda Twoim zdaniem (sic)? ;/ Moim skromnym zdaniem myślę że nie tylko ja tak uważam.

Pozdrawiam

Edited by Plx
Link to comment
Guest sanderka

Ja proponuje plakaty z myszką Miki albo Johnnym Deppem. Takie szanujące się pismo a nie ma plakatów? Skandal. Przestaję kupować od dzisiaj, poprzednie numery które mam w domu spalę głośno się śmiejąc.

Link to comment

jezeli te male gówna nazywasz plakatami... , powinny byc one drukowane na porzadnym papierze byc zawinietye w tube i byc porzadnej wielkosci, także lepiej dać se z tym spokój . Chyba że takie plakaciki (wielkość 90x60 w sam raz) można by było sobie zamawiać ze sklepu extreme

Edited by Wolny
Link to comment

Co za szatański umysł wpadł na pomysł wkładania plakatów w antyramę.

 

Nie widziałeś nigdy fajnych posterów w kinach? Hello.

 

Jestem jak najbardziej za posterami w dużym formacie (i lepszym papierze), powinni coś dawać w ogórkowych miesiącach zamiast krzyżówek i KauMixerów

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.